Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Festiwal Teatrów Ulicznych

W najbliższy weekend od 1-3 sierpnia w trzech miejscach Darłowa odbywać się będzie Festiwal Teatrów Ulicznych: na dziedzińcu zamkowym, na rynku i w Darłówku Wschodnim koło hotelu „Apollo”. W piątek 1 sierpnia na dziedzińcu zamkowym o godz. 12 rozpoczną się Warsztaty Teatralne dla młodzieży, które poprowadzą artyści z Chorzowa. O godz. 20 rozpocznie się spektakl Teatru MOMO z Chorzowa p.t. „Szary”. Następnie o godz. 21 rozpocznie się Recital śpiewaka ulicy „Blus i ballada” w wykonaniu HAK Kaźmierczaka. Godzinę później Teatr MOMO z Chorzowa zaprezentuje spektakl p.t. „Niebieski cień oddechu”.

Również 1 sierpnia w piątek o gdz.15 odbędzie się na ul. Powstańców Warszawskich Parada Aktorów Ulicy, która następnie skieruje się na plac T. Kościuszki. Godzinę później podobna parada przejdzie ul. Wschodnią i następnie skieruje się na plaże przy hotelu „Apollo”. W tym miejscu na scenie o godz. 1730 odbędzie się koncert Tria Antiki pod zbiorczym tytułem „Takie sobie granie”. Po koncercie o godz. 1830 dzieci i dorośli będą mogli obejrzeć widowisko pod nazwą „Bajkowa podróż”.

Drugiego dnia Festiwalu w sobotę 2 sierpnia na staromiejskim rynku o godz. 17 Teatr YAPA z Krakowa wystawi spektakl dla dzieci p.t. „Czary Mary”. 

Natomiast na nadmorskiej scenie koło hotelu „Apollo” o godz. 22 rozpocznie się spektakl Teatru Ognia MANTRA z Mińska Mazowieckiego, a o godz. 2330 wystąpi Teatr Prawdziwego z Bielawy, który zaprezentuje sztukę p.t. „Ostatni marsz”.

W niedzielę 3 sierpnia na plażowej scenie w Darłówku Wschodnim o godz. 19 Słupski Teatr Tęcza pokaże spektakl p.t. „Metamorfozy”. Dalej o godz. 2130 Teatr Tańca Uniwersytetu Gdańskiego pokaże widowisko „Tabraruna”. Zakończenie festiwalu odbędzie się o godz. 23 pokazem pirotechnicznym p.t. „Muzyka i ogień”.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 7/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl