Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8317377, w wrześniu 29328, dziś 1055; on-line: 50

Echo Darłowa

Bodyboarding

Skorzystaj z plażowej rozrywki z Lechem TVN

Podczas wędrówek po całym wybrzeżu w ramach „Projektu Plaża” do Darłowa przybyła wakacyjna ekipa TVN i Kompani Piwowarskiej Lech. Swoje atrakcyjne miasteczko  rozłożyli w Darłówku Zachodnim na szerokiej piaszczystej, nadmorskiej plaży. Główne atrakcje, rozrywka, dyskoteki, aktywny wypoczynek jakie czekają na plażowiczów odbywają się w godzinach od 10 rano do późnych godzin nocnych w dniach od 30 lipca do 3 sierpnia. Największą część miasteczka zajmuje tzw. aktywna strefa LECH Summer Active. Strefa aktywnego i nowoczesnego wypoczynku  obejmuje: skimboarding, bodyboarding, space ball, spike ball, siatkówkę plażową, ścianę wspinaczkową i inne nietypowe, nowoczesne  formy aktywności. Zamiast się wylegiwać na słońcu spróbuj, a nie pożałujesz. Na czym polegają te nowoczesne sporty zaraz wyjaśnię.

Skimbording - jest to prosta technika surfingowa – jazda na cofającej się fali. Wprawdzie pływa się przy samym brzegu ale zabawa jest przednia.

Bodyboarding – to zabawa nadmorska na plastikowej desce przeznaczona dla każdej aktywnej osoby. Wystarczą do niej lekki wiatr i spokojne fale, połóż się na desce i poczuj, jak falujesz.

Space ball – to niezwykły żyroskop oparty na trzech obręczach. Sympatyczne hostesy przypną Cię do obręczy i specjalnych butów i  dzięki tej niezwyklej konstrukcji będziesz obracać się we wszystkich kierunkach. Korzystanie z tego urządzenia nie grozi chorobą lokomocyjną, bo będziesz umieszczony zawsze na osi obrotu!

Spike ball - to nowa gra plażowa lub ogrodowa zbliżona nieco do siatkówki dla 2-6 graczy. Zawodnicy ustawieni wokół małego batutu, odbijają między sobą specjalną gumową piłeczkę, a co trzecie odbicie piłki musi trafić w batut. Spróbuj! Niezła zabawa.

Ściana wspinaczkowa. Chcesz się pościągać z kolegami a może wolisz z trenerami?. Przyjdź spróbuj. Jednocześnie mogą wspinać się 4 osoby. Niezła zabawa na wysokości 12 m

Spinning – to jazda na stacjonarnym rowerze z regulowaną siłą oporu. Warto sprawdzić swoją kondycję pod okiem doświadczonego trenera. Przy dobrej muzyce w miłym towarzystwie możesz wziąć udział w maratonie.

Korzystanie ze wszystkich urządzeń jest bezpłatne

Na miejscu znajduje się również boisko do plażowej piłki siatkowej, na którym grają przygodnie zebrani plażowicze lub znajomi.

Na plażę Darłówka przyleci również specjalnie przygotowany helikopter LECHa, który zabierze spod domu zwycięzcę konkursu fotograficznego. Oprócz strefy aktywnego wypoczynku znajduje się również strefa spokojnego relaksu.

To jeszcze nie koniec atrakcji! Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej dawki emocji marka LECH przygotowała ogólnopolską loterię „Wymień kody na wrażenia”, w której codziennie można wygrać nowoczesny telefon multimedialny. Nagrodą główną jest Jeep Patriot. Jak go zdobyć? Wystarczy wysyłać kody z opakowań LECHa SMS-em lub poprzez stronę www.lech.pl

W godzinach wieczornych odbywają się dyskoteki, które prowadzą znani prezenterzy TVN jak np. Elizabeth Duda czy Agnieszka Cegielska.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2008

Space ballSpike ballŚciana wspinaczkowaSpinning

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl