Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 7738693, w lipcu 5892, dziś 1427; on-line: 99

Echo Darłowa

Darłówko ? pomorska stolica reggae

Już drugi raz w tym sezonie wakacyjnym Darłówko będzie gościć kolejny zespół reprezentujący gatunek muzyczny jakim jest reggae. Obok darłowskiego zespołu „Świadomość” zagra „R.a.g.a. Squad” z Dębna. Przy okazji III AntiBabilon Fest, który miał miejsce w lipcu tego roku przedstawiliśmy państwu grające na koncercie zespoły TABU i ŚWIADOMOŚĆ. Tym razem zachęcamy do zapoznania się z zespołem, który wystąpi 10 sierpnia w Darłówku.

Zespół „R.a.g.a. Squad”  gra od 2 lat, jednak muzycy zespołu od wielu lat udzielali się w innych projektach. Jak sami o sobie piszą: „w zasadzie pierwszy rok to sala prób wieczorami po godzinach pracy, ciężko wygospodarowane wolne chwile skradzione rodzinom, dziewczynom, chłopakom. Drugi rok to wychodzenie z piwnicy i kontakt z ludźmi - okazjonalne gigi i koncerty”

Zespół prezentuje muzykę reggae w tradycyjnym brzmieniu. Jest to muzyka bez zbędnej wirtuozerii i przesadnych upiększeń, okraszona pokaźną ilością synkop. Szukają w swojej muzyce własnej przestrzeni, starają się nikogo nie powielać.

Ciężko opisać słowem to, co zostało stworzone dla ucha, dlatego warto przyjść na koncert i na własnej skórze przekonać się co wypływa z serc muzyków „R.a.g.a. Squad”.

Skład zespołu:
- Staszek Olszak - vocal, gitara, teksty

- Małgorzata Kołoszyc - vocal, sampler - Tomek Rosołowski - gitara basowa - Tomek Dziubek - parapet - Łukasz Kopniewicz - gitara - Marcin Panasiuk - perkusja - Piotr żugaj - conga, djembe

Aby dowiedzieć się więcej o zespołach zapraszamy na strony internetowe:

http://www.myspace.com/ragasquad http://swiadomosc.ovh.org/

Organizatorem koncertu jest Darłowski Ośrodek Kultury przy współpracy z Darłowskim Stowarzyszeniem Kultura Sztuka Region.

Na koncert „R.a.g.a. Squad”  i „Świadomości” zapraszamy 10 sierpnia w niedzielę o godz. 19.00 przy Latarni Morskiej w Darłówku. Wstęp wolny.

 


Darłowo, ED 8/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl