Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 7772995, w lipcu 13208, dziś 1303; on-line: 148

Echo Darłowa

Chcesz dostać wyprawkę szkolną złóż wniosek

Do dnia 30 września br. można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych na rok szkolny 2008/2009 do dyrektorów szkół i przedszkoli prowadzonych przez darłowski samorząd. Dotyczy to dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji ekonomicznej rozpoczynających obowiązkowe roczne przedszkolne przygotowanie i naukę w klasach I-III w szkołach podstawowych.

Dofinansowanie zakupu podręczników będzie wynosić do kwoty: 70 zł w przedszkolach, do 130 zł dla uczniów dla klas I szkół podstawowych, do 150 zł dla uczniów klas II SP oraz do 170 zł dla uczniów klas III SP. Do wniosku trzeba dołączyć zaświadczenie o wysokości dochodów i dowód zakupu. Wnioski o dofinansowanie mogą składać: rodzice ucznia (prawni opiekunowie, rodzice zastępczy), a także dyrektor szkoły lub przedszkola, nauczyciel, pracownik socjalny lub inna osoba- za zgodą przedstawiciela ustawowego lub rodziców zastępczych składa wniosek o dofinansowanie.  Dofinansowanie zakupu podręczników można otrzymać, gdy dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 351 zł.

W przypadku ubiegania się o pomoc dla ucznia, którego rodzina korzysta ze świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej w formie zasiłku stałego lub okresowego, można przedłożyć - zamiast zaświadczenia o wysokości dochodów - zaświadczenie o korzystaniu ze świadczeń pieniężnych w formie zasiłku stałego lub okresowego.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl