Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 12104689, w sierpniu 10790, dziś 373; on-line: 147

Echo Darłowa

Ruszył kolejny Konkurs Fotograficzny

Burmistrz Miasta Darłowo zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym skierowanym do wszystkich fotografujących.

Spędziłeś wakacje w Darłowie lub w Darłówku? Byłeś tu na wczasach lub przez kilka chwil? Mieszkasz w Darłowie lub w okolicy? Weź udział w naszym foto konkursie.
Wszystkich tych, którzy uwielbiają zatrzymywać chwile w kadrze fotograficznym z większym lub mniejszym kunsztem tej profesji zapraszamy do ogłoszonego przez Burmistrza Miasta Darłowo Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego dla Fotografów Amatorów i Profesjonalistów pn.: „Darłowo - Darłówko – Kurort z klimatem”.

Zdjęcia warto nadsyłać do organizatora od dnia dzisiejszego do 30 grudnia 2008 roku. Szczegółowy regulamin konkursu został zamieszczony na naszej stronie internetowej www.darlowo.pl. Można go również otrzymać w Urzędzie Miejskim w Darłowie w pokoju nr 1 .

Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane prze burmistrza. Konkursowe prace należy nadsyłać na adres: Urząd Miejski w Darłowie,  Pl. Tadeusza Kościuszki 9; 76-150 Darłowo z dopiskiem: KONKURS FOTOGRAFICZNY „DARŁOWO - DARŁÓWKO – KURORT Z KLIMATEM”
Zdjęcia nadsyłane na Konkurs należy zakwalifikować do jednej z trzech kategorii Konkursowych:

  1. EMOCJE – Reportaż stanowiący relację z określonych wydarzeń, w których naocznym świadkiem był sam autor (fotograf), który uchwycił jakikolwiek przejaw emocji. W kategorii tej uczestnik konkursu może nadesłać od 3 do 5 fotografii.
  2. ARCHITEKTURA – ukazująca najpiękniejsze obiekty Miasta Darłowo w niecodziennych ujęciach. Każdy uczestnik ma prawo do nadesłania od 1 do 5 zdjęć.
  3. KRAJOBRAZ – stanowiący odzwierciedlenie niesamowitego klimatu Miasta Darłowo. Możliwości nadesłania od 1 do 5 fotografii. 2.2. Fotografie należy dostarczyć organizatorowi za pośrednictwem zwykłej przesyłki
 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 9/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl