Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 7797077, w lipcu 18354, dziś 497; on-line: 283

Echo Darłowa

Jazzowe Zaduszki

W sobotę 8 listopada br. w hotelu „Apollo” o godz. 19 rozpoczną się Zaduszki Jazzowe. W sali balowej wystąpi Old Jazz Standards w składzie:

Ryszard Deluga (klarnet, saksofon tenorowy). Regularnie występuje w kraju i za granicą. Grał, m.in. w Danii, Holandii, Niemczech i we Włoszech. Dysponuje znakomitą techniką i melodyjną frazą.

Andrzej Piela – lider zespołu (puzon). Solista, m.in. Orkiestry Tanecznej Polskiego Radia Edwarda Czernego, później Bogusława Klimczuka, Jazzowej Andrzeja Trzaskowskiego i Studia Jazzowego PR Jana „Ptaszyna” Wróblewskiego. Występował z zespołem „HAGAW” i Andrzejem Rosiewiczem, nagrywał muzykę, m. in. do filmów i kabaretu „Starszych Panów”. Z puzonem przejeździł cały świat. Jak sam twierdzi, nie grał tylko w Kapsztadzie.

Antoni  Czajkowski - (keyboard, leader). Laureat konkursów kompozytorskich, ekspert w klasyce tanecznej, w tym, w dixielandowo-swingowej muzyce jazzowej.

Koncert ma charakter wspomnieniowy o wybranych, największych artystach muzyki jazzowej. W programie wybrane standardy takich gwiazd jak np: Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Duke Ellington, Count Basie, Beny Goodman i inni klasycy muzyki swingowej. Usłyszymy także najpopularniejsze przeboje lekkiego, tanecznego jazzu, wprost z nowojorskiego Bradway’u.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 11/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl