Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 7745571, w lipcu 7442, dziś 1; on-line: 45

Echo Darłowa

Sztandar szkoły

„W murach szkoły zamknięte są
nasze najpiękniejsze lata
i nasze najmilsze wspomnienia”

 

Dyrekcja, Grono Nauczycielskie i Społeczność Uczniowska Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego w Darłowie zwracają się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na zakup nowego sztandaru szkolnego.

Nasz obecny Sztandar został poważnie „nadszarpnięty zębem czasu”. Materiał, z którego został wykonany sztandar ma już 42 lata. Sztandar był już poddany renowacji, niestety teraz jest w takim stanie, że materiał pęka przy najmniejszym dotyku i w związku z tym, nie może w sposób właściwy, stanowić jednego z najważniejszych symboli szkoły.

Poczet sztandarowy Szkoły bierze udział we wszystkich wzniosłych uroczystościach odbywających się nie tylko na terenie naszej placówki, ale również w uroczystościach miejskich. Sztandar reprezentuje nie tylko społeczność szkolną, ale również nasze miasto. Zależy nam na posiadaniu nowego, efektownego symbolu szkoły. Obecny Sztandar zawsze będzie miał honorowe miejsce w Szkole, należy pamiętać, że jest darem od społeczności Darłowa.

Zwracamy się do wszystkich Państwa, którym bliski jest właściwy wizerunek Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego w Darłowie o wsparcie naszej akcji zakupu nowego sztandaru szkolnego.

Bardzo liczymy przede wszystkim na hojność Absolwentów Zespołu Szkół      im. S. Żeromskiego, jak również Rodziców naszych obecnych uczniów oraz wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Wszystkich ofiarodawców będziemy chcieli uhonorować wpisem do Księgi Pamiątkowej szkoły i wbiciem gwoździa pamiątkowego w drzewce sztandaru.

Dobrowolne wpłaty przeznaczone na zakup sztandaru można wpłacać na rachunek bankowy Rady Szkoły nr 32102046810000110200036566 PKO BP Darłowo z dopiskiem „na sztandar”.

Liczymy na zrozumienie i w miarę Państwa możliwości na wsparcie finansowe, za co z góry serdecznie dziękujemy.

Z wyrazami szacunku
Społeczność Szkolna
Zespołu Szkół im. Stefana Żeromskiego
w Darłowie

 


Darłowo, ED 11/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl