Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Kameralny koncert w Darłowie

26 kwietnia o godz. 20.00 Darłowski Ośrodek Kultury oraz "Karczma Rzymska" zapraszają na kameralne spotkanie z muzyką rockową akustycznie. Wystąpi zespół “Let Me Introduce You To The End”, którego liderem jest Ryan Socash – amerykański wokalista i gitarazysta. Muzyk zaprezentuje swoją twórczość muzyczną w duecie z gitarzystą Wojtkiem Szupelakiem z Krakowa.
Lider grupy Ryan Socash już od dłuższego czasu mieszka w Krakowie. Tam skompletował polski skład grupy i próbuje podbić nasz rynek muzyczny. Może podbić to zbyt dużo powiedziane, bowiem muzykę, którą wykonuje zespół, na pewno nie można zakwalifikować do komercyjnej. Niektórzy definiują ich muzykę jako szeroko pojętą alternatywę, ambientowy rock z elementami rocka progresywnego. Muzyka tak specyficzna, że trzeba ją usłyszeć i zobaczyć samemu. Zobaczyć, ponieważ koncert będzie wzbogacony prezentacją fotografii.

“Let Me Introduce You To The End” to projekt poświęcony syntezie ambientowego rocka i współczesnej fotografiki. Serwis Audio-Galaxy określił muzykę zespołu jako “wcielenie w życie idei pięknej ciemności”. Ta recenzja definiuje nie tylko dotychczasowe dokonania grupy, ale również wskazuje dalszą drogę – osiągnięcia nowych metod i koncepcji artystycznej ekspresji.
Zespół powstał osiem lat temu w U.S.A. Od tego czasu wydał dwa albumy studyjne. Przez ostatnie pięć lat zespół bez przerwy koncertował, głównie w Stanach Zjednoczonych, ale również w Europie, łącząc pokazy multimedialne z muzyką wykonywaną na żywo.

Podczas trasy promującej “The Hands of Hope” zespół dotarł do niemal każdego zakątka Stanów, występując w tak prestiżowych miejscach jak: Pianos (Nowy Jork), The Bottleneck (Kansas), Club Halo (Salt Lake City), lub The Historic Madison Theatre (Cincinnati, Ohio).

“Let Me Introduce You To The End” ukończyło swój drugi album studyjny, zatytułowany: ”A Love of The Sea”. Myślą przewodnią przy pisaniu tej płyty było przeszczepienie zasad kierujących produkcją filmową na grunt muzyki. Każdy utwór jest koncepcyjnie połączony z następnym, co czyni ten album nie tylko wysmakowaną propozycją muzyczną, ale również spójną historią człowieka, który jedną nogą ociera się o śmierć, a drugą tkwi w niezrozumiałej walce zwanej życiem.

Dodatkowo, Ryan Socash opublikował swój pierwszy album ze zdjęciami, “Times of Growing Grimmer” dostępny na całym świecie, a zespół przygotowuje plany nagrania dwóch kolejnych płyt: powtórnego zarejestrowania “The Hands of Hope” tym razem w nowoczesnym studio i koncepcyjnego następcę “a Love of the Sea”, zatytułowanego “Of Ghost”.
Od października 2006 projekt "Let me introduce you to the end" poszerzył się po polskich muzyków, z którymi Ryan Socash koncertuje w Europie. Są to Kuba Pęcak - basista, Kuba Pałka - perkusista i wokalista, oraz Wojtek Szupelak - gitarzysta i producent, założyciel trip-hopowego zespołu HalutioN.

Zespół występował już między innymi w Krakowie (Pod Jaszczurami, Alchemia), Warszawie, Gdańsku (Centralne Muzeum Morskie), Sopocie (Muzeum Sopotu), Poznaniu (w ramach madeinpoznan Festiwal), Toruniu, Bydgoszczy, Olsztynie i Rzeszowie. Były to koncerty całego zespołu, ale sporą część koncertów stanowiły projekty w duecie z gitarzystą Wojtkiem Szupelakiem . Tak też będzie i w Darłowie. Zapraszamy serdecznie.
Bilety na koncert dostępne w Kinie BAJKA oraz przed koncertem 12 zł.

 

Darłowski Ośrodek Kultury
Darłowo, ED 4/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl