Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 6123974, w grudniu 13030, dziś 1125; on-line: 134

Echo Darłowa

Trójka przyjacielem WOP-u

Straż Graniczna RP w maju 2009 r. obchodzi 18. rocznicę powstania. Z tej okazji w Darłowie w Szkole Podstawowej im. Żołnierza Wojsk Ochrony Pogranicza odbyło się Święto Patrona Szkoły. Zaproszono na nie m.in.: komendanta Placówki Straży Granicznej w Darłowie, komendanta Komisariatu Policji i przedstawicieli samorządu. Na uroczystym apelu przypomniano, że szkoła nosi imię Żołnierza Wojsk Ochrony Pogranicza od 1965 roku.

W piątek 22 maja uczniowie klas starszych odwiedzili placówkę Straży Granicznej – patrona szkoły. Tam zapoznali się z pracą funkcjonariuszy oraz ze sprzętem i wyposażeniem pograniczników. Z tej okazji komendant darłowskiej Placówki Straży Granicznej kpt. Mikołaj Kaczanowicz wręczył dyrektorce SP nr 3 zdjęcie zrobione 44 lata temu, gdy patronem szkoły został WOP.

Tegoroczne Święto Szkoły przebiegało pod hasłem „Szkoła bez przemocy”. Na sali gimnastycznej zaprezentowano multimedialną projekcję p.t. Śladami Patrona” oraz pokazano wystawę rysunków p.t. Darłowo wczoraj, dziś, jutro. Tam też pięć klas drugich wzięło udział w Konkursie wiedzy o Darłowie. W innych pomieszczeniach SP nr 3 odbywały się konkursy plastyczne w ramach konkursu „Szkoła moich marzeń”. W części artystycznej wystąpili uczniowie szkoły i przedszkolaki z Przedszkola nr 1.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 5/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl