Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10709407, w październiku 24740, dziś 931; on-line: 316

Echo Darłowa

7 czerwca wybory do Europarlamentu

W naszym okręgu nr 13 obejmującym województwa zachodniopomorskie i lubuskie zarejestrowanych zostało 10 komitetów, które zgłosiły do wyborów 97 kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego. Z tej liczby będziemy wybierać 1 posła. Zobacz pełną listę  kandydatów na europosłów jakich będziemy wybierać w naszym okręgu.

Z Komitetu Unii Polityki Realnej (Lista nr 1) kandydują: PATELKA Jerzy - przedsiębiorca, Nowa Sól; GROBELNY Bogdan Edward - inżynier budowlany, Szczecin; WILANT Roman - przedsiębiorca, Nowa Sól; GŁADKOW Jan - nauczyciel, Gryfino; OGONOWSKI Bartosz Jacek - handlowiec, Szczecin; BIEDA Stanisław - inżynier budowlany, Gorzów Wielkopolski; KIJAŃSKI Jakub Zbigniew - przedstawiciel handlowy, Szczecin; STOJEK Karol Kamil -informatyk, Sulechów; SZAŁATKIEWICZ Jakub Marcin - politolog, Zielona Góra.

Z Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe (Lista nr 2) kandydują: ENGELHARDT Juliusz - nauczyciel akademicki, Szczecin; RUBACHA Józef Marcin - inż. rolnik, Szprotawa, KRAWCZUK Jan- politolog, Gleźnowo; SZYKUŁA Maciej Wawrzyniec - biolog, Gorzów Wielkopolski; FRĄŚ Józef Jan- nauczyciel akademicki, Szczecin; MATYJASZEK Andrzej Henryk inż. elektryk, Koszalin; JASKULSKI Adam Konstanty - inż. rolnik, Świdnica; POLAK Elżbieta Olga - politolog, Zielona Góra; TOSZEK Bartłomiej Henryk - prawnik, Szczecin; DYCHA Andrzej - politolog, Puszczyn.

Z Komitetu Samoobrona RP (Lista nr 3) kandydują: KRAKOWIAK Zbigniew - prawnik, Gryfino; LESZCYŃSKI Jerzy - technolog żywności, Smolne; WYSOCKI Zbigniew - monter okrętowy, Szczecin; CERANKA Mieczysław Sławomir - technik rolnik, Goleniów; PILECKA Elżbieta - ekonomista, Łobez; KULETA Bogusław Andrzej - inż. rolnictwa, Stargard Szczeciński; KOPASZEWSKI Jerzy Sylwester - technik rolnik, Boleszkowice; RYCHLIK Wiesław - rolnik, Wołczyn; KAPITANIEC Ewa Mirosława - ekonomista, Moczkowo. 

Z Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy (Lista nr 4) kandydują: STĘPIEŃ Robert Marcin - politolog, Goleniów; JAKUBOWSKA Wioletta Maria - przedsiębiorca, Szczecin; DUDEK Grzegorz Bernard - dziennikarz, Banie; PASIEKA Tomasz Franciszek - pracownik administracyjny, Szczecin; PAŚ Jolanta - nauczycielka, Nowogard; PEREPECZKO Anna Maria - hotelarz, Bobrowniki; CHOLEWIŃSKI Marcin Witold rybak, Darłowo; MIECZKOWSKA Magdalena Monika - studentka, Szczecin; MEDYŃSKI Radosław - wychowawca, Piaseczno; BREDLAK Bolesław - przedsiębiorca, Nowa Sól.

Z komitetu Wyborczego Libertas (Lista nr 5) kandydują: ZAREMBA Krzysztof Piotr - senator RP, Szczecin; LIGĘCKI Sławomir - prawnik, Gorzów Wielkopolski; LIPIEC Magdalena - ekonomista, Żary; GEMBIAK Małgorzata Iwona - pracownik reklamy, Myślibórz; KACZOROWSKA Monika Maria - studentka, Koszalin;  SREBNIAK-DALEKA Ewa - ekonomista, Nowa Sól; KANDYBA Ewelina Maria - pracownik administracyjny, Szczecin; MACHAJ Marek - technik budowlany, Szczecin; WOŹNIAK Zdzisław Krzysztof - mechanik, Gorzów Wielkopolski; PAOLICELLI Carlo prawnik, Pełczyce.

Z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy (Lista nr 6) kandydują: LIBERADZKI Bogusław Marian - ekonomista, Warszawa; WIECZOREK Dariusz Krzysztof - inż. elektryk, Szczecin; DANIELAK Jolanta Ryszarda - psycholog kliniczny, Zielona Góra; POPŁAWSKI Emilian Arkadiusz menager, Gorzów Wielkopolski; AGATOWSKA Joanna Monika- menager ds. turystyki i rekreacji, Świnoujście; LESZCZYŃSKI Paweł Adrian - nauczyciel akademicki, Gorzów Wielkopolski; ZARODA Jerzy - inż. elektryk, Koszalin; KĘS Kazimierz Jan - inż. mechanik, Nowa Sól; WOŹNIAK Jacek Artur - inż. transportu, Kołobrzeg; DROZDOWICZ Radosław Daniel - student, Świerzno.

Z Koalicyjnego Komitetu Porozumienie dla Przyszłości - CentroLewica (PD + SDPL + Zieloni 2004) (Lista nr 7) kandydują: POPIELA Radosław Paweł politolog, Szczecin; SMOLEŃ Robert - dyplomata, Korzeniówka; KOŚ Ewa Izabela - inżynier, Wołczkowo;  KREMER-SEREDYŃSKA Aneta- ekonomista, Stargard Szczeciński; LINDECKI Andrzej Krzysztof- prawnik, Szczecin; GRUDZIŃSKA Joanna -ekonomista, Biesiekierz; JANKOWSKA Karolina -socjolog, Police; FULARZ Adam Jan - ekonomista, Zielona Góra; JANICZEK Piotr Łukasz - specjalista ds. marketingu, Szczecin; ADAMCZYK Irena Lidia - technik, Krosno Odrzańskie.

Z Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej  (Lista nr 8) kandydują:

SŁOMSKI Piotr - nauczyciel, Nowogard; GUZIKOWSKI Jacek Piotr - lekarz, Gorzów Wielkopolski; MAJZNER Zbigniew Piotr - student, Kołobrzeg; KOSIŃSKI Krzysztof Leszek - lekarz, Nowogard; GRANDYS Elżbieta - pedagog, Kielce; CZYŻEWSKI Władysław Henryk - nauczyciel, Czechów; SZAJKO Wiesław - drukarz, Stargard Szczeciński; ŁUBNIEWSKI Alfred Zdzisław - przedsiębiorca, Łobez; GRZEŚKOWIAK Iwona Sylwia - historyk filozofii, Szczecin.

Z Komitetu Wyborczego Platforma Wyborcza RP (Lista nr 9) kandydują: NITRAS Sławomir Witold - poseł, Szczecin; ZASADA Artur Jarosław - manager, Zielona Góra; KOCHAN Magdalena Maria - poseł, Goleniów; JEDLIŃSKI Piotr Jan - pracownik administracji samorządowej, Koszalin; HAŁAS Tomasz - pracownik administracji samorządowej, Gorzów Wielkopolski; MACHALICA Krzysztof Edward - pracownik administracji publicznej, Zielona Góra; BALCERZAK Klaudiusz - przedsiębiorca, Sława; WASILEWSKI Michał - przedsiębiorca, Gorzów Wielkopolski; MACKIEWICZ Artur Leszek - pracownik administracji samorządowej, Kołobrzeg; PREISS Sławomir Piotr - poseł, Grzędzice.

Z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość (Lista nr 10) GRÓBARCZYK Marek Józef -- inżynier mechanik, Szczecin; AST Marek - prawnik, Wschowa; HOC Czesław - lekarz, Kołobrzeg; RAFALSKA Elżbieta - nauczyciel akademicki, Gorzów Wielkopolski; MASŁOWSKA Mirosława Jolanta - lekarz, Szczecin; PŁONKA Elżbieta Teresa - lekarz, Gorzów Wielkopolski; KOPEĆ Maciej Stanisław - nauczyciel, Szczecin; JAWOROWSKI Waldemar - Kapitan Żeglugi Wielkiej, Pobierowo; KOŚCIK Zbigniew - nauczyciel, Zielona Góra, JACH Michał - ekonomista, Stargard Szczeciński.

7 czerwca wybieramy posłów do Parlamentu Europejskiego. Gmina, która w wyborach 7 czerwca br. będzie miała najwyższą frekwencję w Polsce otrzyma tytuł Pępka Europy. Nagrodą dla zwycięskiej gminy będzie tablica pamiątkowa, która zostanie powieszona na murach urzędu władz gminy lub przy tablicy wjazdowej do gminy. Głosując możesz wpłynąć na to gdzie znajdzie się Pępek Europy.

W Darłowie wyznaczono 8 następujących obwodowych komisji wyborczych do Parlamentu Europejskiego: Nr 1 w Zespole Szkół przy ul. Zwycięstwa 1 (lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych); Nr 2 w Przedszkolu nr 1 przy ul . Morskiej 53; Nr 3 w Miejskim Gimnazjum przy ul. Franciszkańskiej 2; Nr 4 w Przedszkolu „Jacek i Agatka” przy ul . Zamkowej 6; Nr 5 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. O. D. Tynieckiego 20; Nr 6 w Zespole Szkół im. S. Żeromskiego przy u. Chopina 4 (lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych); Nr 7 w Spółdzielni Mieszkaniowej „Bałtyk” przy ul. Wyspiańskiego 23; Nr 8 w Miejskim Zarządzie Budynków Komunalnych przy ul. 1 – go Maja 3.

Wszystkie lokale wyborcze będą czynne w godz. od 8 do 22.

Granice poszczególnych obwodów z wykazem ulic i numerów domów podane są na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Darłowie.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 6/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl