Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Andrzej Protasewicz

Nowy dyrektor "trójki"

Z nowym rokiem szkolnym 2009/2010 od 1 września funkcję dyrektora w Szkole Podstawowej nr 3 im. Żołnierza WOP obejmie Andrzej Protasewicz. Wieloletnia dyrektorka „trójki” Hanna Mikulska odchodzi na zasłużoną emeryturę. Andrzej Protasewicz wygrał ogłoszony konkurs, do którego przystąpiły dwie osoby. Komisja konkursowa po wysłuchaniu prezentacji, w tajnym głosowaniu wybrała kandydaturę 32 - letniego Andrzeja Protasewicza.

 W pracy nauczyciela i wychowawcy ma ośmioletnie doświadczenie. W tym czasie pięciokrotnie zdobywał nagrody dyrektora szkoły i nagrodę burmistrza miasta. Dwukrotnie uzyskał tytuł najlepszego nauczyciela przedsiębiorczości w województwie zachodniopomorskim. Uczy historii i wiedzy po społeczeństwie. Ponadto opiekuje się Szkolnym Klubem Europejskim, Szkolnym Klubem Przedsiębiorczości oraz redakcją szkolnej gazetki w Miejskim Gimnazjum im. S. Dulewicza. Mgr Andrzej Protasewicz ukończył w roku 2001 wydział filologiczno - historyczny w Pomorskiej Akademii Pedagogicznej. Od tego czasu zdobył dodatkowe kwalifikacje i ukończył trzy studia podyplomowe: wydział zarządzania w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, wydział ekonomiczny w Uniwersytecie Gdańskim oraz wydział społeczno - ekonomiczny w WSG w Bydgoszczy.

Ma dużo pomysłów i zapału oraz własną wizję szkoły. Doskonale zna potrzeby uczniów oraz oczekiwania ich rodziców. Chciałaby, aby darłowska placówka oświatowa była oparta na zasadzie partnerstwa, przyjaźni, szacunku i wzajemnej pomocy, a także na zaangażowaniu uczniów, rodziców i pracowników, w kształtowaniu jej jako lidera w przygotowaniu dzieci do kolejnych etapów edukacji oraz przyszłego, samodzielnego życia. Nie będzie zmieniać tego, co dobre, lecz będzie to pielęgnował i rozwijał.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 6/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl