Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

DJ Jerry Deff, Darłówko

STREFA LECHA W "PROJEKCIE PLAŻA" ODWIEDZIŁA DARŁÓWKO

Czy teraz wierzycie, że sporty wodne mogą dostarczyć tyle niezapomnianych doznań? Dzięki LECH Water Speed w miniony weekend przekonali się o tym turyści oraz mieszkańcy Darłówka. W Strefie LECHa można było zarówno przyglądać się profesjonalnym pokazom prezentującym możliwości skuterów, jet ski czy wakeboarding’u, jak i spróbować swoich sił na wodnym sprzęcie pod okiem instruktora. Gościem specjalnym był Piotr Zelt, aktor i miłośnik szybkości na wodzie. Wyłoniono także czwartego finalistę konkursu DJ–skiego LECH Music Maker, realizowanego w ramach „Projektu Plaża”. Został nim DJ Jerry Deff, który gra już w klubach od 7 lat. W kolejnych 2 miastach za konsoletą będzie się zmagać po 2 DJ–ów z półfinałowej dwunastki. W wielkim finale w Rewalu, 21 sierpnia, zagra 6 zwycięzców poszczególnych półfinałów. W Darłówku spragnieni doznań mogli także sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej, kajakach oceanicznych, w space ballu czy zagrać w Nintendo WII. W strefie chillout wszyscy mieli zagwarantowaną chwilę relaksu – orzeźwienie przynosił zimny LECH.

Dla miłośników sportów motorowodnych

Dzięki LECH Water Speed, realizowanym w ramach „Projektu Plaża”, do Darłówka zawitali miłośnicy sportów motorowodnych. Turyści i mieszkańcy tej nadmorskiej miejscowości mogli uczestniczyć
w profesjonalnych pokazach pływania na skuterach wodnych, jet ski, czy wake’u. Pod czujnym okiem instruktora można było również stawiać pierwsze kroki na motorowodnym sprzęcie. Gość specjalny Strefy LECHa Piotr Zelt, aktor i miłośnik szybkości na wodzie, prezentował swoje wieloletnie doświadczenie i umiejętności w wodnych akrobacjach i ewolucjach.

Dla spragnionych letnich doznań

W Strefie LECHa w Darłówku na zwolenników aktywnego odpoczynku czekało wiele nowoczesnych dyscyplin sportowych: spike ball, space ball, flingo, wyścigi na ściance wspinaczkowej, czy zagrać
w Nintedo WII. Nie były to jedyne atrakcje jakie LECH przygotował na lato. W kolejnych miastach, które odwiedzi „Projekt Plaża”, w Strefie Lecha miłośnicy wyciskania z życia więcej będą mogli spróbować windsurfingu, wake’a, nart wodnych, skimboardingu, spinningu.

Dla relaksu

Po takiej dawce emocji uczestnicy zażywali relaksu w strefie chillout orzeźwiając się zimnym LECHem i zbierając siły na wieczorne atrakcje.

A wieczorem aż po świt

Szaloną zabawę w Darłówku w Strefie LECHa zagwarantowała obecność „Projektu Plaża”, realizowanego przez telewizję TVN. Miłośnikom muzyki klubowej niezapomnianych przeżyć dostarczyli najlepsi DJ-e, którzy w ramach konkursu didżejskiego LECH Music Maker zjawili się
w Darłówku. Czwartym finalistą został DJ Jerry Deff. W najbliższą sobotę w Kołobrzegu do rywalizacji o finał staną DJ C-tite oraz Robert Kobryń. LECH zapewnia, że zwolennicy nocnych rozrywek wakacyjnych nie byli zawiedzeni!

 

Kolejna Strefa LECHa w „Projekcie Plaża” - LECH Fun Roller - odbędzie się w Kołobrzegu  (6 – 9 sierpnia).

 

LECH zaprasza wszystkich miłośników nowych doznań, chętnych do brania z życia więcej nad polskie morze i Mazury od 2 lipca – 23 sierpnia. Wstęp wolny!

 

Szczegóły “Projektu Plaża” na stronie www.lech.pl lub na www.projektplaza.onet.pl

 

Agnieszka Szer
Darłowo, ED 8/2009

Irek Bieleninik, DarłówkoPiotr Zelt, DarłówkoSkutery wodneWakeboard, Darłówko

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl