Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Dzień seniora w Darłowie

Europejski Dzień Seniora przypada na 1 października, ale obchodzony jest w różnych, jesiennych terminach. Święto ma na celu uświadomienie problemów ludzi po 60 roku życia oraz zapobieżenie wykluczeniu społecznemu ludzi starszych. Seniorom należy się najwyższy szacunek i uznanie za trud, jaki wkładają w wychowanie kolejnych pokoleń.  

Z okazji  Międzynarodowego Dnia Seniora Darłowski Ośrodek Kultury  w imieniu burmistrza miasta zaprosił 3 października 2009 r. wszystkich darłowskich seniorów na uroczysty koncert do odnowionego kina „Bajka”. Tam  siedząc w wygodnych, fotelach mogli obejrzeć barwne widowisko taneczno - muzyczne. Na scenie występował Zespół Pieśni i Tańca Sławno ze Sławieńskiego Domu Kultury. Kolejnymi artystami na estradzie byli formacja tańca nowoczesnego „Flesz”, Chór "Babunie" i inni.

Przed rozpoczęciem występów dyrektor DOK -u Arkadiusz Sip otworzył w holu kina „Bajka” wystawę malarstwa amatorki Jolanty Piotrowskiej z Darłowa. Do niedawna pani Jolanta zajmowała się projektowaniem i szyciem kostiumów teatralnych i historycznych. Teraz, gdy dopadła ja choroba poświęciła się malarstwu. W holu wystawiła ponad 50 swoich głownie akrylowych prac pogrupowanych tematycznie n.p.: Michael Jackson, krajobrazy, diabły, martwe natury itd. Jest w nich utrwalonych wiele przeżyć, doznań i darłowskich krajobrazów. Jolanta Piotrowska poprzez malowanie odkryła swój potencjał twórczy.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 10/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl