Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Zbiórka darów dla powodzian

Darłowscy wolontariusze i harcerze przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej przeprowadzą w piątek, sobotę i niedzielę 28-30 maja zbiórkę darów na rzecz powodzian.

Potrzebne są: koce, pościele, ręczniki, śpiwory, woda, żywność, środki czystości i higieniczne, podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego. Organizatorzy zbiórki proszą o przyniesienie: środków czystości - mydła, proszków do prania, płynów do mycia, do prania, do okien i innych, rękawic gumowych, różnych szczotek i szufelek do zamiatania, worków foliowych, rękawic, środków higieny osobistej,  ręczników  papierowych, papierów toaletowych, pampersów dla dzieci,  odzieży dla dzieci i dla dorosłych, ręczników, pościeli i koców, obuwia, butów gumowych, zupek "chińskich" konserw, itp.. Apelujemy o przynoszenie wyłącznie nowych rzeczy -mówi Dorota Kuriata.

Zbiorki darów odbywać się będą w piątek 28 maja w szkołach i przedszkolach, w sobotę 29 maja w godz. 9-18 w ?Biedronce", ?Bato", Netto i w ?Lidlu" oraz w sobotę i niedzielę 29 i 30 maja w godz. 9-18 w ratuszu. Datki pieniężne po każdej mszy św. zbierał będzie Caritas

Zebrane dary i ofiary pieniężne trafią do poszkodowanych.

Osoby, które chcą przekazać pomoc rzeczową, a nie mogą dostarczyć jej do punktu zbiórki, prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia sposobu odbioru. Tel. 781830005.

 

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 5/2010

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl