Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Wędkarski Dzień Dziecka w Darłowie

W niedzielę 30 maja zarząd koła PZW nr 12 "Łosoś" Darłowo zorganizował dla dzieci wraz z opiekunami "Wędkarski Dzień Dziecka", który odbył się na stawiku przy ulicy J. Conrada zwanym "Baba Jaga".

Równo 40 młodych wędkarzy w wieku od 4 do14 lat przez dwie godziny łowiło ryby na wędki na stawiku położonym przy rzece Wieprzy pomiędzy Darłowem i Darłówkiem. Złowione ryby mierzyła komisja sędziowska i z powrotem wpuszczano je do wody. Największą rybę - okonia o długości 29 cm złowił najmłodszy uczestnik zawodów czteroletni Oliwier Potomski. W nagrodę otrzymał puchar i wędkę informuje nas Piotr Ebel prezes Koła PZW w Darłowie i główny organizator imprezy. Wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodyczami i z piłką nożną. Po zawodach zajadano się ciastem przygotowanym przez Danutę Paćkowską i Danutę Sadowską oraz kiełbaskami z rożna. Uczestnikom wędkarskiego Dnia Dziecka wręczono pamiątkowe medale. Te nietuzinkową imprezę uwiecznił kamerą twórca Telewizji "Taaaka Ryba" krakowianin Jerzy Biedrzycki, który przybył do Darłowa specjalnie na zaproszenie Piotra Ebla.

Imprezę dofinansowali burmistrz Darłowa - Arkadiusz Klimowicz, starosta sławieński -  Andrzej Lewandowski oraz inni sponsorzy. To był wspaniały Dzień Dziecka.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 5/2010

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl