Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Koncert Lata z Radiem w Darłowie

W sobotę 24 lipca na bocznym boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Darłowie (ul. Sportowa 1) odbędzie się wielka impreza plenerowa Lata z Radiem (początek o godz. 16)

Audycja Lata z Radiem nadawana latem w Programie I Polskiego Radia po raz pierwszy ukazała się na antenie 1 lipca 1971 roku. Pomysłodawcą i pierwszym szefem ?Lata z Radiem" był Aleksander Tarnawski. Początkowo był to magazyn turystyczny trwający tylko kilkanaście minut. Nowością na owe czasy był fakt, że audycja była emitowana ?na żywo".

Na tegorocznej wakacyjnej trasie koncertowej Polskiego Radia Darłowo jest jednym z 20 miast, które odwiedzi Jedynka. Koncerty poprowadzą Roman Czejarek i Zygmunt Chajzer. Redakcja ?Lata z Radiem" tradycyjnie już, przygotowała wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas tegorocznej trasy koncertowej. O godz. 16 imprezę rozpocznie sygnał ?Polki-Dziadek", następnie ze specjalnym programem dla dzieci wystąpi Pan Japa. Robert Sowa przedstawi ekipę kulinarną, z którą przygotuje jedzenie dla publiczności bawiącej się podczas imprezy. W Darłowie wystąpią: kabaret OT.TO o godz.18; Brathanki o godz. 1940 oraz Stachursky o 2115.

Jak co roku, podczas koncertów ?Lata z Radiem" magicznym ruchomym studiem Polskiego Radia zaopiekuje się Sława Bieńczycka, dziennikarka radiowej Jedynki. Właśnie tam każdy ze słuchaczy będzie mógł poznać pracę radia od kulis. Sława wytłumaczy m.in. zasady działania nowoczesnego studia i pokaże jak działa komputerowy montaż nagrań. Każdy będzie mógł zrobić własne nagrania, pozdrowić znajomych lub przeprowadzić mini-wywiad. Wszystko będzie rejestrowane, a na zakończenie każdy z gości studia otrzyma pamiątkową płytę z własnym nagraniem.

Ciekawe atrakcje przygotowali także partnerzy ?Lata z Radiem". Ministerstwo Zdrowia zaprasza chętnych do skorzystania z nieodpłatnych porad lekarskich oraz umożliwi paniom dyskretne przeprowadzenie darmowych badań mammograficznych. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego pomoże przekonać do tego, że... Polska jest piękna! Pokażemy jak wykorzystywane są fundusze europejskie i które regiony naszego kraju korzystały już dzięki takiej pomocy. O tym wszystkim będziemy też opowiadać na radiowej antenie ?Lata z Radiem" w specjalnym codziennym ?Magazynie Turystycznym". Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury będzie propagować zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.  Przyjdź i baw się razem z nami. Zapraszamy.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 7/2010

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl