Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 12135987, w sierpniu 23934, dziś 125; on-line: 47

Echo Darłowa

Przegląd plastyczny dzieci i młodzieży miast partnerskich

 

Miasto Darłowo współpracuje z pięcioma miastami partnerskimi. Są to: Gardelegen w Niemczech, Stary Hrozenkov w Czechach, Saint Doulchard we Francji, Hässleholm w Szwecji, Nexo w Danii oraz Zingst w Niemczech.

Od kilku lat z inicjatywy Elżbiety Juszczyk organizowane są Międzynarodowe Przeglądy Twórczości Plastycznej. Ich celem jest promocja kultury i sztuki miast partnerskich w naszym regionie i poza granicami kraju oraz rozwój kultury literacko - plastycznej młodego pokolenia. Tematem tegorocznego VI z kolei Konkursu jest ?Poezja i obraz w twórczości literackiej". Przegląd jest organizowany dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Aby zostać uczestnikiem Przeglądu... należy samodzielnie wykonać w dowolnej technice ilustrację do wybranego lub autorskiego wiersza i przesłać na adres Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie ul. WOP 12 ;76-150 Darłowo. Prace należy opisać wg wzoru: imię i nazwisko autora, wiek, klasa oraz tytuł pracy. Poza tym należy podać - imię i nazwisko prowadzącego zajęcia plastyczne oraz adres szkoły lub placówki. Termin składania prac: tekstu wiersza i ilustracji mija 20 maja 2011 roku.

Wystawa oraz wyniki konkursu zostaną ogłoszone w Zamku Książąt Pomorskich w maju 2011 r. Zgłoszenia udziału w konkursie należy bezwarunkowo potwierdzić w terminie do 10 kwietnia 2011 r. Dane kontaktowe szkoły: telefon/fax: 94 314 2470, kom.793221567, adres e-mail: sp3darlowo@o2.pl

Organizatorami Przeglądu są: Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie, Urząd Miasta Darłowo, Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie. Koordynatorem Przeglądu jest Elżbieta Juszczyk.

 

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl