Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Uroczyste spotkanie darłowskiego samorządu z pracownikami oświaty

W sali zwanej Królewską Darłowskiego Gościńca z okazji zakończenia ostatniego roku szkolnego 22 czerwca odbyło się uroczyste spotkanie burmistrza miasta Darłowa i radnych Rady Miejskiej z gronem pedagogicznym i pracownikami Zespołu Szkół im. Lotników Morskich, Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 3 im. "Jacka i Agatki".

 

Licznie przybyłych nauczycieli oraz pracowników szkół i przedszkoli na czele z dyrektorami tych placówek oświatowych serdecznie powitał Arkadiusz Klimowicz - burmistrz miasta Darłowo. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za znaczny wkład pracy w funkcjonowanie szkół i przedszkoli oraz w wychowanie przedszkolaków i uczniów.

Zgodnie z uchwałami Rady Miejskiej w Darłowie z dniem 31 sierpnia 2011 z powodów demograficznych i finansowych zostaną zlikwidowane dwa przedszkola i Zespół Szkół w Darłówku. W ich miejsce powstaną społeczne placówki oświatowe zarządzane przez stowarzyszenia.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali z rąk burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej w Darłowie Zbigniewa Grosza kwiaty i pięknie wydane pamiątkowe książki noszące tytuł ?Kronika Kościoła Mariackiego w Darłowie". Za dobrą i rzeczową współpracę z darłowskim samorządem oraz z nadzieją na dalszą pomoc dziękowały dyrektorki: Bożena Tatuśko, Henryka Witkowska i Iwona Jaźwińska. Spotkanie połączone było z kolacją i lampką wina.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 6/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl