Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 7781996, w lipcu 15502, dziś 621; on-line: 336

Echo Darłowa

Przedświąteczna zbiórka żywności

Przez dwa dni 2 i 3 grudnia młodzież ze Szkolnych Klubów Wolontariatu z: Darłowa, Dąbek i Korlina w 6 darłowskich marketach i sklepach zebrała blisko tonę żywności w ramach ogólnopolskiej charytatywnej akcji Świąteczna Zbiórka Żywności.

 

Kilkudziesięciu wolontariuszy z identyfikatorami i ulotkami zachęcało Darłowian do zakupu dodatkowych artykułów żywnościowych przeznaczonych dla osób ubogich. Żywność zbierano do specjalnych koszy w: Biedronce, Lidlu, Intermarche, Netto i Bato. Dzięki hojności darłowian zebrano 935 kg żywności takiej jak n.p.: mąka, cukier, makaron, ryż, słodycze, konserwy, olej, która trafi na stoły dla ubogich rodzin.


Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana jest od 15 lat przez Federację Banków Żywności i Wolontariat. Zebrana żywność została przewieziona do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i wkrótce w formie paczek trafi do potrzebujących rodzin i osób. Główna część darów trafi do osób bezdomnych, matek samotnie wychowujących dzieci, rodzin wielodzietnych, osób starszych i chorych. Część żywności otrzyma też Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczny w Darłowie. Darłowianie nie zawiedli i podzielili się z najbardziej potrzebującymi. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl