Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 7758050, w lipcu 9922, dziś 993; on-line: 60

Echo Darłowa

Opłatek u darłowskich Amazonek

Do świetlicy Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego w mikołajowy wieczór (6 grudnia) na opłatkowe spotkanie przybyło liczne grono członkiń Klubu Amazonek w Darłowie i zaproszeni goście.

Darłowskie Amazonki w okresie przed świątecznym spotykają się od sześciu lat, aby podzielić się opłatkiem mówiła Elżbieta Betlińska założycielka stowarzyszenia i prezes Klubu. I chociaż spotykamy się kilka razy każdego miesiąca w naszym Klubie w Przedszkolu przy ul. H. Wieniawskiego, to nasz opłatek jest dniem szczególnym, kiedy spotykają się wszystkie Amazonki dodała witając wszystkich przybyłych. Na opłatek zaproszono także osoby, które współpracują i pomagają Amazonkom w ich działalności. Wśród gości byli: radna Sejmiku Zachodniopomorskiego - dr Magdalena Gąsecka, przewodniczący Rady Miejskiej w Darłowie - Zbigniew Grosz, zastępca wójta gminy Darłowo - Radosław Głażewski, franciszkanin o. Rafał, kierownik MOPS - Waldemar Wieczorek, kierownik referatu oświaty i spraw społecznych w UM - Zbigniew Mielczarski, radni, lekarze, nauczyciele i inni.

W blasku świec, pięknie przystrojonej choinki dzielili się opłatkiem, życząc sobie przede wszystkim zdrowia, trwania w nadziei oraz szczęśliwych, nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2012. Przy kawie herbacie ciastach, owocach i słodyczach rozmawiano jak w rodzinie. Spotkanie opłatkowe umilała Darłowska Orkiestra Dęta pod kierownictwem Zenona Lesnera, która grała najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl