Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8752969, w listopadzie 35900, dziś 187; on-line: 3022

Echo Darłowa

Walne Zebranie Darłowskiej Grupy Rybackiej

W poniedziałek 26 listopada 2012 w sali konferencyjnej hotelu "Lidia" odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej w Dorzeczu Wieprzy Grabowej i Unieści.

W imieniu zarządu DLGR wszystkich przybyłych powitał jego przewodniczący Arkadiusz Klimowicz - burmistrz miasta Darłowo.

Tematem obrad walnego zgromadzenia były zmiany w statucie DLGR, dotyczące procedur pozbawienia członkostwa w stowarzyszeniu oraz dodania możliwości wysyłania informacji o zwołaniu walnego zebrania także drogą elektroniczną. Podczas obrad przyjęto Regulamin pracy zarządu DLGR w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści, ustalający również wysokość diet za udział w posiedzeniach członków zarządu. Ponadto przyjęto też Regulamin pracy Komisji Rewizyjnej DLGR oraz wysokość diet za udział w posiedzeniu tej komisji. Prawie wszystkie uchwały przyjęto jednomyślnie. Ich dokładna treść zostanie zamieszczona na stronie internetowej DLGR w dorzeczu Wieprzy Grabowej i Unieści.

Na wakujące miejsce w Komitecie DLGR wybrano jednomyślnie sekretarza gminy Malechowo - Radosława Nowakowskiego.

W drugiej części obrad przedstawiono członkom DLGR w postaci multimedialnej sprawozdanie z dotychczas zrealizowanych inwestycji przez poszczególnych beneficjentów oraz z tych bardziej zaawansowanych położonych w różnych miastach i gminach stowarzyszenia. Wyjaśnień udzielali bezpośredni beneficjenci lub przedstawiciele poszczególnych samorządów.  DLGR należy do najlepszych kraju zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i stopnia wykorzystania dotacji na trafne przedsięwzięcia.  Szef DLGR wspomniał też o przyszłości Lokalnych Grup Rybackich, które mają się łączyć z lokalnymi grupami działania o charakterze rolniczym i razem będą decydować o dalszych wspólnych projektach oraz przyznawać stosowne dotacje na rozwój poszczególnych obszarów.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2012

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl