Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 7773062, w lipcu 13270, dziś 1365; on-line: 48

Echo Darłowa

Podsumowano kolarski sezon sportowy 2012

W sobotę w Ośrodku Wypoczynkowym "Korsarz" podsumowano sezon kolarski 2012. Prezes klubu Eugeniusz Adamów podziękował zawodnikom, trenerom i sponsorom oraz przedstawił skład ekipy kolarek na sezon 2013, a także zaprezentował trasę tegorocznych wyścigów organizowanych przez klub.


Na początku spotkania goście obejrzeli prezentację multimedialną obrazującą dokonania KK Ziemia Darłowska w minionym 2012. Z wygłoszonego sprawozdania za 2012 rok wynika, że zdobyto 28 medali Mistrzostw Polski, tym 9 złotych. Ponadto kolarki zajęły dwukrotnie czwarte miejsca na Mistrzostwach Świata.  Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż sześć zawodniczek klubu znajduje się w Reprezentacji Polski. W dalszej części Piotr Miśkiewicz właściciel BCM Nowatex zaprezentował nowe barwy strojów kolarskich na 2013, w których dominują kolory biało- czerwone. Jak zwykle tak i teraz władze klubu na czele z prezesem Eugeniuszem Adamowem serdecznie dziękowały sponsorom, samorządom, służbom porządkowym oraz wszystkim, którzy wspierali działania klubu w roku ubiegłym.

W roku bieżącym KK Ziemia Darłowska będzie organizatorem dwóch imprez kolarskich. Pierwszą będą Mistrzostwa Polski LZS w dniach 1-2 czerwca na trasie: czasówka Darłowo- Stary Jarosław - Darłowo, start wspólny, trasa okrężna około 10k jedna pętla: Jarosławiec - Jezierzany -Naćmierz- Jarosławiec. Drugą Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w miesiącu wrześniu. W końcowej części podsumowania zaprezentowano kolejno kategoria po
kategorii zespół wraz z podaniem ich dotychczasowych osiągnięć. Po części oficjalnej wszyscy obecni udali się na przysłowiową lampkę szampana oraz tort z logiem klubu.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2013

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl