Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Grupa zawodników klubu

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLENIOWEGO W KLUBIE ASHIHARA KARATE I JU JITSU W DARŁOWIE

W Centrum Sportowym Herkules w Darłowie odbyło się zakończenie roku szkoleniowego Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu. Sezon szkoleniowy od września do czerwca 2012/2013 w klubie wypełniony był licznymi szkoleniami, obozami, zawodami i egzaminami na stopnie szkoleniowe kyu i dan. W zajęciach klubu brała udział liczna grupa dzieci, młodzieży i dorosłych w wieku od 8 do 48 lat z Darłowa, Jeżyc, Dąbek, Porzecza i Jeżyczek.

Program szkolenia obejmowały takie sztuki walki jak: Ashihara Karate, Ju Jitsu, Grappling, Thai - Kick - Boxing,

Kobudo oraz modne w ostatnim czasie - MMA. Zajęcia w klubie nieprzerwanie od 26 lat prowadzi doświadczony instruktor sportu Karate i Ju Jitsu - Dariusz Winiarski (3 dan - Ashihara Karate, 5 dan - Ju Jitsu i 2 dan - Kobudo), który jest także głównym szkoleniowcem Polskiej Organizacji Ashihara Karate.

Klub zorganizował w zakończonym sezonie szereg udanych imprez miejskich, regionalnych i ogólnopolskich.

Pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych klub w Darłowie zorganizował sześć zawodów w tym Puchar i Mistrzostwa Pomorza w których zawodnicy Ashihara Karate oraz innych styli i organizacji rywalizowali w czterech konkurencjach kihon, kata, kumite i grappling. Dobrym wynikiem zakończył się także start ekipy z Darłowa w IX Ogólnopolskim Pucharze Podbeskidzia Ju Jitsu i Karate w Żywcu.

Zawodnicy Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w sezonie 2012/2013 zdobyli łącznie 33 - złote medale, 41 - srebrnych i 36 - brązowych. Drużynowo klub z Darłowa 5 - krotnie zajął 1 miejsce i jeden raz 3 miejsce.

Z inicjatywy klubu odbyły się także liczne szkolenia sztuk walki w których uczestniczyli zawodnicy i instruktorzy Polskiej Organizacji Ashihara Karate z Warszawy, Słupska, Szczecinka oraz koreańskiego Karate Tang Soo Do z Mińska Mazowieckiego, Stanisławowa, Góry Kalwaria i Wołomina. W klubie gościli także zawodnicy Boksu Tajskiego z Wrocławia. Promocję na stopień mistrzowski 1 dan (czarny pas) w lutym otrzymał trenujący w klubie od 23 lat Tomasz Mieczkowski. W czerwcu klub zorganizował dla mieszkańców Darłowa kurs samoobrony w którym bezpłatnie uczestniczyło kilku wychowanków Domu Dziecka z Darłowa. Odbyły także pokazy klubu na XII Europejskim Festynie ,, Dzieci - Dzieciom,, w Darłowie oraz z okazji Dnia Dziecka w Porzeczu.

Trzeba także dodać, że w dniach 20-28 sierpnia w Darłowie odbędzie się po raz XVI Ogólnopolski Letni Obozu Ashihara Karate. Wszystkie organizowane przez Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu imprezy były dofinansowane z dotacji z Urzędu Miasta Darłowo. Podsumowując sezon szkoleniowy 2012/2013 był bardzo udany dla klubu i przyniósł wiele powodów do satysfakcji dla ćwiczących, działaczy i zarządu.

W nowym sezonie, który rozpocznie się od września klub planuje organizację wielu imprez sztuk walki w Darłowie przy współpracy z Ashihara International Karate Organisation, Polską Federacją Sztuk Walki i Sportów Obronnych, Polskim Związkiem Ju Jitsu, Urzędem Miasta Darłowo i Centrum Sportowym Herkules.

 

KAKiJJ Darłowo
Darłowo, ED 6/2013

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl