Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Instruktorzy klubu Tomasz Bocewicz, Dariusz Winiarski i Tomasz Mieczkowski

NOWY ROK SZKOLENIOWY W KLUBIE ASHIHARA KARATE I JU JITSU - ROZOCZĘTY

W dniu 6 września br. w Centrum Sportowym Herkules w Darłowie rozpoczął się nowy rok szkoleniowy Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu. Jak co roku zajęcia odbywać się będą dla dzieci, młodzieży i dorosłych trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00.

Program szkolenia obejmuje takie sztuki i sporty walki jak: Ashihara Karate, Thai - Kick - Boxing, Grappling, Ju Jitsu i Kobudo (nunchaku, tonfa, kalaki i kij - bo).

W każdy piątek prowadzone są  także treningi modnego w ostatnim czasie - MMA (Mixed Martial Arts).

Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy: Dariusz Winiarski (3 dan - Ashihara Karate, 5 dan - Ju Jitsu i 2 dan - Kobudo), Tomasz Mieczkowski 1 dan.i Tomasz Bocewicz 1 dan.

W roku szkoleniowym 2013 / 2014 klub planuje organizację wielu szkoleń i zawodów w Darłowie przy współpracy z Polską Organizacją Ashihara Karate, Polską Federacją Sztuk Walki i Sportów Obronnych, Polskim Związkiem  Ju Jitsu, Urzędem Miasta Darłowo i Centrum Sportowym Herkules.

Już pod koniec października planowane jest pierwsze szkolenie i zawody dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod hasłem "Ashihara Karate - przeciw uzależnieniom i patologiom społecznym".

W listopadzie odbędą są egzaminy na stopnie szkoleniowe, a w grudniu XIII Otwarty Puchar Pomorza Ashihara Karate. W okresie ferii zimowych klub organizuje kolejny kurs samoobrony dla mieszkańców Darłowa.

Planowane są także wyjazdy instruktorów i zawodników na szkolenia i zawody między innymi do Warszawy, Choszczna i Żywca.

 

Więcej informacji o Klubie Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie - zainteresowani mogą znaleźć na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ Darłowo
Darłowo, ED 9/2013

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl