Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10755348, w październiku 35714, dziś 1; on-line: 256

Echo Darłowa

XIII PUCHAR POMORZA ASHIHARA KARATE - DARŁOWO 13-14.12.2013 r. - relacja

W Darłowie odbył się XIII Puchar Pomorza Ashihara Karate w konkurencji kihon (prosty układ karate), kata (zaawansowany układ karate), grappling (rodzaj zapasów) i kumite (walk sportowych karate) w pięciu kategoriach wiekowych. W zawodach uczestniczyli zawodnicy w przedziale wiekowym od 5 do 41 lat. Zawody odbyły się pod hasłem,, ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ ,,.Sędzią głównym Pucharu Pomorza był prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate - sensei Dariusz Winiarski 4 dan.

Większość pojedynków w konkurencji grappling i kumite stała na wysokim poziomie sportowym, a

zawodnicy zaprezentowali dobre przygotowanie kondycyjne i taktyczne. Szczególne emocje towarzyszyły walkom finałowym, a licznie zgromadzona publiczność brawami nagradzała udane akcje zawodników Dobry poziom zaprezentowali także zawodnicy startujący w mocno obsadzonych konkurencjach form kata i kihon. Innymi atrakcjami darłowskiej imprezy były pokazy technik Ashihara Karate na tarczy w wykonaniu grupy dzieci z Darłowa oraz kata w wykonaniu zawodników ze Słupska. W zawodach bardzo dobrze wypadła cała 12 osobowa ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa zajmując czołowe lokaty we wszystkich konkurencjach.

Do wyróżniających zawodników z Darłowa należeli : Karolina Galińska, Weronika Nowak, Wiktor Żmuda, Tymon Matuszak, Filip Struś, Maciej Tałanda i Konrad Bądyra.

Najlepszym zawodnikiem zawodów został - Zbigniew Bielicz 3 kyu ze Słupska, który zajął 1 miejsce w konkurencji kikon i grappling oraz 2 miejsce w kata i kumite - senior.

Specjalną nagrodę za waleczność i hart ducha otrzymała 6 letnia - Weronika Nowak 10 kyu z Darłowa.

Nagrodami we wszystkich konkurencjach za zajęcie miejsca 1/ 4 były puchary, medale i dyplomy.

Puchar dla najlepszych zawodników w konkurencji kumite - ufundował Burmistrz Miasta Darłowo, a dla najlepszego zawodnika - Przewodniczący Rady Miasta Darłowo.

Zawody odbyły się pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych i były współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Darłowa.

 

Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie zaprasza na treningi w Centrum Sportowym "Herkules", ul. Wieniawskiego 10 A - 14 B w poniedziałki , środy , piątki  godz. 18.00

Więcej informacji o klubie na stronie internetowej : http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ Darłowo
Darłowo, ED 12/2013

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl