Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 9350735, w lutym 40301, dziś 125; on-line: 113

Echo Darłowa

Noworoczne spotkanie w darłowskim ratuszu

W sali konferencyjnej darłowskiego ratusza 9 stycznia odbyło się noworoczne spotkanie samorządowe władz miasta z zaproszonymi przedstawicielami samorządów, duchowieństwa, radnymi, ludźmi biznesu, placówek oświatowych szefów organizacji pozarządowych dyrektorami miejskich spółek i placówek kultury.

W spotkaniu udział wzięli m.in.: starosta powiatu sławieńskiego - Wojciech Wiśniowski, przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Grosz, wójt gminy Darłowo Franciszek Kupracz z małżonką, proboszczowie trzech darłowskich parafii.

Arkadiusz Klimowicz serdecznie przywitał przybyłych gości i złożył życzenia noworoczne. W imieniu samorządu powiatowego realizacji noworocznych postanowień życzył starosta sławieński - Wojciech Wiśniowski. Następnie, jak co roku wręczył wyróżnienia za podjęte w roku ubiegłym inicjatywy, które miały istotny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku Darłowa i jakości życia. Otrzymali je w raz z gratulacjami od włodarza Darłowa:

  • dyrektorka Miejskiego Gimnazjum im. S. Dulewicza Małgorzata Świątkowska za owocną współpracę ze Związkiem Harcerstwa Polskiego. Wyróżnienie przeznaczono dla Krągu Seniora ZHP „Darłowianie" pod przewodnictwem Barbary Łesak za służbę, wieloletnią pracę z młodzieżą i dziećmi oraz popularyzację pięknych idei polskiego skautingu.
  • dyrektorka Zespołu Szkół Morskich Magdalena Miszke wraz z Agnieszką Mickiewicz, Urszulą Kozłowską Emilią Kamecką i Robertem Gorgolem za organizację wydarzenia pn.: "Pokaz Stołów Wigilijnych", które na trwałe wpisało się w tradycję oczekiwania Świąt Bożego Narodzenia naszego nadmorskiego grodu.
  • prezes klubu kolarskiego BCM- Nowatex - Ziemia Darłowska - Eugeniusz Adamów wraz z kolarkami na czele z Darią Pikulik za popularyzację darłowskiego kolarstwa kobiecego, imponujące wyniki sportowe na najważniejszych torach i szosach kolarskich w kraju i poza jego granicami.
  • Katarzyna i Wojciech Polakowscy prowadzący Uczniowski Klub Sportowy "Orlik" w Darłowie za rozwijanie sportowych pasji wśród młodego pokolenia, naukę woli walki i rywalizacji zgodnej z zasadami fair play oraz organizację wielu rodzinnych imprez piłkarskich w Darłowie.
  • Honorowy Klub Krwiodawców "KROPELKA" za niesienie bezinteresownej pomocy daru ratującego bezcenne życie ludzkie. W imieniu Klubu wyróżnienie odebrała Sylwia Szymczak.
 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 1/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl