Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Ostatnie posiedzenie członków Miejskiej Rady Sportu

Prosto z obrad Miejskiej Rady Sportu

W środę 7 styczna odbyło się ostatnie posiedzenie Miejskiej Rady Sportu tej kadencji. Było ono bardzo pracowite. Postanowiono między innymi priorytetowo traktować wyjazdy uczniów na imprezy sportowe w ramach kalendarza imprez Szkolnego Związku Sportowego. Miasto zabezpieczyło na ten cel 10 tys. zł.

Postanowiono zwrócić się do dyrektora Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego o zabezpieczenie siatką rur wentylacyjnych w nowej hali, na których teraz znajduje się już kilkanaście piłek. Narzekano, że  odpływ wody spod prysznicy jest niewłaściwy i podczas ich korzystania cała łazienka jest zalana.

Urzędnicy Ratusza odpowiadający za sport zachęcali przedstawicieli klubów do składania informacji o terminach organizowanych zawodach, które znajdą się w miejskim kalendarzu imprez sportowych na 2015 r.  Uczestników narady poinformowano, że ilość imprez sportowych zorganizowanych przez Miasto nie tylko nie ulegnie zmniejszeniu, ale także pojawią się nowe jak np. sportowa liga zakładowa, nowe ogólnopolskie biegi długodystansowe, itd. Informację o zwiększeniu budżetu na wsparcie działalności sportowej stowarzyszeń sportowych ze 100 tys. do 220 tys. działacze przyjęli z wyraźnym zadowoleniem.

Przełom stycznia i lutego będzie sportowo pracowity. W szkołach w okresie ferii będą organizowane zajęcia sportowe, a jeśli aura dopisze uruchomione zostanie lodowisko. W tym też czasie na wniosek nowej Miejskiej Rady Sportu Burmistrz Miasta nagrodzi najlepszych zawodników 2014 r. stypendiami i nagrodami finansowymi.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 1/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl