Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 12104569, w sierpniu 10728, dziś 311; on-line: 71

Echo Darłowa

Mistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowie

Darłowo: Piąta edycja Mistrzostw Pomorza Break Dance -2015

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Morskich 28 lutego 2015 po raz piąty odbyły się Mistrzostwa Pomorza w Break Dance

W zawodach wzięło udział ponad setka tancerzy i tancerek z całego Pomorza od Szczecina po Gdynię i z Wielkopolski. Mistrzostwa odbywały się w następujących kategoriach: chłopaki (bboys) - 9,12,15; dziewczyny (bgirls) do lat 12 i powyżej, zespoły bez podziału na kategorie oraz konkurs best power moves. Doskonałym prowadzącym zawody był CINEK NASA z Koszalina. Sędziowali bboy SOLO (Szczecin), bboy MARIO (Chodzież), bboy GRZYBEK (Koszalin). Dj-swój człowiek-Wągrowiec wspomagany prze darłowskich muzyków.

Na wstępie MP sędziowie dali popis swoich breakdancowych umiejętności, co spotkało się z aplauzem zawodników i licznie zgromadzonej publiczności. Mistrzyni Pomorza Break Dance na rok 2015 zostali Natalia Sławińska i Patryk Klepacki Organizatorem Mistrzostw Pomorza w Break Dance był darłowski Ośrodek Kultury im. L. Tyrmanda wspomagany przez Szkołę Tańca NASA-BREAKIN.PL.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2015

Mistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowieMistrzowie Pomorza, najmłodszy i najstarszy tancerz, pojedynki indywidualne i grupowe, publiczność, sędziowie

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl