Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 12104578, w sierpniu 10790, dziś 373; on-line: 80

Echo Darłowa

W darłowskim Liceum chcą utworzyć klasę sportową

Jak nas informuje Monika Bielecka Burzak 26 lutego 2015  w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie odbyło się spotkanie dyrektora szkoły Bogdana Herbecia z  Wojciechem Polakowskim, prezesem KS „Darłovia - Darłowo" i Tomaszem Kowalskim, przedstawicielem KS „M&W Stocznia Darłowo". Szkoła zaoferowała dodatkowe zajęcia specjalistyczne z piłki nożnej i piłki siatkowej prowadzone przez trenerów II klasy  (Krzysztof Iwanowski - trener piłki nożnej i Magdalena Śpich - trener piłki siatkowej).

Uczniowie klasy sportowej mogliby  uczestniczyć w rozgrywkach ligowych jako piłkarze Darłovii Darłowo oraz w rozgrywkach ligowych Stoczni Darłowo. Tworząc taka klasę szkoła wychodzi naprzeciw potrzebom młodzieży, która chętnie poświęca swój czas na uprawianie sportu.

Młodzi ludzie będą mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania sportowe pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego oraz z klubów sportowych. Dodatkowo, w tej klasie będą przeprowadzone testy sprawnościowe, które ułatwią zdanie egzaminów na uczelnie sportowe, wojskowe, strażackie oraz policyjne. Ponadto dla uczniów organizowane będą obozy sportowe i turystyczne oraz zajęcia pod kierunkiem przewodnika turystycznego oraz tworzenie i udział w grze terenowej Geocaching.

Dyrektor Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego Bogdan Herbeć jest pewien, że propozycja szkoły spotka się z dużym zainteresowaniem młodzieży z Darłowa i okolic.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl