Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 12104600, w sierpniu 10790, dziś 373; on-line: 58

Echo Darłowa

Dariusz Winiarski i prezes PFSzWiSO Paweł Handzlik

XI Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia w Karate i Ju Jitsu - Żywiec 28.03.2015 r. - relacja

W hali sportowej i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żywca odbył się XI Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia w Karate i Ju Jitsu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zorganizowany przez Klub Sportowy Dragon. Zawody odbyły się pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych (PFSzWiSO) oraz Burmistrza Miasta Żywca. Po prezentacji startujących zawodników przystąpiono do rywalizacji na trzech planszach w konkurencjach kata, form kata z bronią, kata synchronicznym oraz walk sportowych Ju Jitsu i Karate semi - contact.

Sędzią głównym Pucharu Podbeskidzia był prezes PFSzWiSO - hansi Paweł Handzlik 8 dan.

W imprezie uczestniczyło150 zawodników reprezentujących różnych style i organizacje sztuk walki: Ju Jitsu, Judo, Aikido, Kung fu, Kick Boxing i Ashihara Karate. W zawodach startowała także liczna ekipa Ju Jitsu ze Słowacji.

W mocno obsadzonej konkurencji kata senior startował reprezentant Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa - sensei Dariusz Winiarski 4 dan. Darłowianin wykonywał układ - Kihon No Kata Sono Ni Ashihara Karate, za który uzyskał wysokie noty i zajął 1 miejsce. W konkurencji kata z bronią - Dariusz Winiarski prezentował formę kata - nunchaku w której także zwyciężył. Trzeba także dodać, że darłowianin - został uznany przez sędziów najlepszym zawodnikiem w kata na Pucharze Podbeskidzia w Żywcu za co został uhonorowany specjalnym pamiątkowym pucharem. Był to 24 start Dariusza Winiarskiego w zawodach sztuk walki oraz 19 i 20 podium. Wyjazd na zawody finansowany był ze środków Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu oraz z dotacji z Urzędu Miasta Darłowo.

Wszystkich zainteresowanych treningiem sztuk walki Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu - zaprasza na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego10 A-14 B w Darłowie w: poniedziałki, środy, piątki godz.18.00. Więcej informacji o klubie na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 3/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl