Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8066161, w sierpniu 21020, dziś 187; on-line: 215

Echo Darłowa

Uczestnicy seminarium w Skoczowie

SZKOLENIE ASHIHARA KARATE W SKOCZOWIE - relacja

W Skoczowie odbyło kolejne w tym roku otwarte seminarium Ashihara Karate zorganizowane przez - Miłośników Dalekowschodnich Sztuk Walki ze Śląska Cieszyńskiego. W seminarium uczestniczyło kilkudziesięciu adeptów sztuk walki reprezentujących Ju Jitsu, Kung fu, Kick Boxing i Kyokushin Karate z regionu Śląska z Wisły Wielkiej, Cieszyna, Skoczowa i Bielska Białej. Szkolenie prowadził główny szkoleniowiec Polskiej Organizacji Ashihara Karate - sensei Dariusz Winiarski 4 dan z Darłowa. Pierwsza część ponad dwu godzinnego seminarium obejmowała rozgrzewkę, technik podstawowe, kombinacje walki i samoobrony z zastosowaniem Ashihara Karate - Sabaki.

Druga część szkolenia obejmowała techniki i kombinacje full contact karate, trening kata Ashihara Karate.

Wiele miejsca szkoleniowiec z Darłowa , poświęcił także na nauce prawidłowego skracania dystansu ,wykorzystania uników, łączenia technik uderzeniowych z rzutami i dźwigniami - co jest bardzo charakterystyczne dla stylu Ashihara Karate. Na koniec szkolenia odbył się krótki, ale bardzo intensywny i wyczerpujący egzamin na stopnie szkoleniowe kyu. W wyniku egzaminu kilku zawodników ze Śląska zostało promowanych na kolejne stopnie kyu - Ashihara Karate i Ashihara - Boxing & Kick Boxing. Całe seminarium przebiegło w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Na podsumowaniu szkolenia każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy certyfikat uczestnictwa oraz upominek Ashihara Karate. Korzystając z okazji prezes POAK sensei Dariusz Winiarski - wręczył także nowym członkom z rejonu Śląska międzynarodowe legitymacje Ashihara International Karate Organisation.

Kolejne tego typu szkolenie planowane jest w dniach 1-3 maja br. w siedzibie Polskiej Organizacji Ashihara Karate w Darłowie.

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 4/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl