Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 9346730, w lutym 40239, dziś 63; on-line: 108

Echo Darłowa

Oficjalne wyniki głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego na rok 2016

O północy 4 września 2015 zakończyło się głosowanie powszechne mieszkańców Darłowa zmierzające do wyłonienia projektów, które będą realizowane w 2016 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy zwycięską piątkę:

1. miejsce: „Budowa przystani kajakowej na Wyspie Łososiowej", miejsce: Wyspa Łososiowa przy ul. M.C. Skłodowskiej w Darłowie- 791 głosów.

2. miejsce: "Budowa wiaty rekreacyjnej wraz z wyposażeniem w rejonie zbiornika wodnego Inkula"- 647 głosów.

3. miejsce: „Kraina Zabaw Przedszkolaka", miejsce: Plac zabaw na terenie Przedszkola nr 2 im. Janiny Porazińskiej w Darłowie ul. Królowej Jadwigi 3 - 477 głosów.

4. miejsce: „Mural -nowoczesna forma atrakcji turystycznej", miejsce: Powierzchnia frontowej ściany budynku położonego nad kanałem portowym w Darłowie ul. Portowa- 471 głosów.

5 miejsce: „Zakątek rodzinny Osiedla Bema", miejsce: stary plac zabaw przy ul. Mjr Hubala w Darłowie -Osiedle Bema - 391 głosów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym mieszkańcom. Głosy każdego z nas bowiem przyczyniają się  do budowania społeczeństwa obywatelskiego oraz wspierają naszą lokalną darłowską społeczność.                                        Stopniowo będę zamieszczał informacje o przyjętych do realizacji projektach Budżetu Obywatelskiego. Rozpocznę od projektu pn. „Budowa przystani kajakowej na Wyspie Łososiowej", który otrzymał najwięcej głosów od mieszkańców Darłowa. Zgłosił go Robert Gorgol przewodniczący stowarzyszenia Kultura Sztuka Region w Darłowie. W ramach projektu na Wyspie Łososiowej w miejscu, gdzie brzeg jest utwardzony naprzeciwko Przychodni Podstawowej Opieki  Zdrowotnej ma powstać  pomost dla kajakarzy zaprojektowany z myślą o łatwym wsiadaniu do kajaków i wychodzeniu na brzeg. Szacunkowy koszt projektu i wykonawstwa określono na 35 tys. złotych.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 9/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl