Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8317312, w wrześniu 29266, dziś 993; on-line: 220

Echo Darłowa

Darłowski Świąteczny Jarmark

W sobotę i w niedzielę 12 i 13 grudnia w nadwieprzańskim ogrodzie zamkowym odbywał się Darłowski Świąteczny Jarmark zorganizowany przez Emilię i Marka Bullerów - właścicieli Zamkowego Gościńca.

Mieniąca się światłami choinka, Święty Mikołaj z pomocnikiem, przepyszne jedzenie, świąteczne, ozdoby, muzyka oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji - tak witano gości podczas otwarcia Jarmarku. To właśnie tam można było poczuć klimat świąt i dokonać niecodziennych zakupów. Próbowano pysznych kanapek ze słynną darłowską kiełbasą sprowadzoną z Niemiec, zajadano się smacznym śledziem z bułką, delektowano się niepasteryzowanym Darłowskim piwem warzonym według dawnej oryginalnej receptury, konsumowano kiełbaski z grilla, sałatki, barszczyk oraz degustowano miejscowe nalewki.

Na stoiskach pyszniły się ręcznie robione ozdoby świąteczne, artystyczna biżuteria, pachnące herbaty z różnych stron świata słodkości, grzane wino, bombki, świeczki, wieńce adwentowe i inne.  Na miejscu można było zakupić choinkę. Było, w czym wybierać zaczynając od suszonych i marynowanych grzybów, naturalnych ziół i przypraw po domowe przetwory, soki i powidła. Dla dzieci zorganizowano loterię fantową i przejażdżki na kucyku lub koniu.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl