Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 12104582, w sierpniu 10790, dziś 373; on-line: 84

Echo Darłowa

TUŻ PRZED MATURAMI……

28 kwietnia 2006r.  w kinie Bajka odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich darłowskiego Liceum Ogólnokształcącego i Liceum Profilowanego. Jak co roku składało się ono z dwóch części, oficjalnej , z rozdaniem świadectw i nagród i nieoficjalnej z pożegnaniem uczniów i nauczycieli oraz programem artystycznym przygotowanym przez uczniów klas drugich oraz członków koła teatralno- artystycznego działającego w naszej szkole.
Najlepsi absolwenci otrzymali z rak p. Dyrektor, mgr Doroty Morawskiej i swoich wychowawców świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody książkowe oraz zostali uhonorowani szarfami z napisem  SUPER ABSOLWENT 2006. Uczennica  klasy IIIB Magdalena Wawulska, która zdobyła najwyższą średnią ocen na koniec szkoły ( 5, 33) dodatkowo otrzymała od Rady Rodziców nagrodę pieniężną. Na drugim miejscu w rankingu najlepszych absolwentów uplasował się uczeń klasy IIIC MARCIN GLINKA.
 Rada Pedagogiczna postanowiła uhonorować nagrodami uczniów, którzy przez trzy lata edukacji mieli wzorową frekwencję ( co w dzisiejszych czasach jest rzeczą raczej niespotykaną). Byli to :
SYLWIA KONSTANTYNOW   KL. IIIC
MATEUSZ SZYDŁOWSKI        KL. IIIA
ALEKSANDRA WOJNIUSZ      KL. IIIB
Po rozdaniu wszystkich świadectw i wyróżnieniu uczniów, którzy zasłużyli się jako „ społecznicy”  na rzecz szkoły, klasy i miasta nastąpiło uroczyste pożegnanie uczniów klas III z ich wychowawcami. Po policzkach spłynęła niejedna łza.....
Na zakończenie wszyscy zebrani obejrzeli rewelacyjny program artystyczny przygotowany przez uczniów klas drugich. Tu również posypał się deszcz nagród (czyt. kasztanów). Na wzór Akademii Filmowej rozdającej OSKARY , nasi uczniowie rozdawali swoim, wyróżniającym się w wielu dziedzinach nauki i szkolnego życia starszym koleżankom i kolegom ZŁOTE KASZTANY . Całość programu suto okraszona była występami tanecznymi , wokalnymi i  satyrycznymi w wykonaniu darłowskich licealistów.  Słowa uznania należą się kabaretowi „ JA, TY, ON ” z darłowskiego gimnazjum, który zawitał na nasze zakończenie ze swoim programem .
A teraz życzymy naszym absolwentom przysłowiowego połamania piór i języków  na egzaminach maturalnych.
 

MBB
Darłowo, ED 4/2006

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl