Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10755399, w październiku 35714, dziś 1; on-line: 307

Echo Darłowa

Witaj szkoło

Brak obowiązku szkolnego dla 6-latków, sprawdzianu dla VI-klasistów, a dla nauczycieli, tzw. godzin karcianych - to najważniejsze zmiany w nowym roku szkolnym 2016/2017.

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza w nowym roku szkolnym 2016 /2017 kształci się 607 uczniów w 29 oddziałach informuje zastępca dyrektora szkoły Małgorzata Wawulska. Szkoła zatrudnia 58 doświadczonych pedagogów i nauczycieli, którzy mają pełne kwalifikacje. Poza kadrą pedagogiczną szkoła zatrudnia 12 pracowników administracji i obsługi. Uczniowie mają zapewnioną opiekę pedagoga, psychologa i logopedy.  Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w szkolnej świetlicy będą odbywać się w godzinach od 7 do 16. Oprócz zajęć programowych uczniowie będą mieli do wyboru szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych zarówno takich jak zajęcia dydaktyczno - wychowawcze jak i koła zainteresowań. Szkoła zapewnia wszechstronną pomoc psychologiczno - pedagogiczną w formie zajęć specjalistycznych takich jak zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, socjoterapeutyczne, gimnastyki korekcyjnej, integracji sensorycznej, biofeedback (metoda pozwalająca kontrolować procesy zachodzące w organizmie).

Obecny na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz wraz z pierwszym dzwonkiem w imieniu władz samorządowych życzył Uczniom wielu sukcesów, jak najlepszych stopni i spełnienia marzeń edukacyjnych. Rodzicom i opiekunom życzył cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami ich podopiecznych. Nauczycielom i Pracownikom oświaty życzył spokojnej i satysfakcjonującej pracy, oraz wytrwałości i wyrozumiałości.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 9/2016

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl