Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Trening grupy Ashihara Karate

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLENIOWEGO W KLUBIE ASHIHARA KARATE I JU JITSU W DARŁOWIE

W Centrum Sportowym Herkules rozpoczął się nowy rok szkoleniowy Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie. Zajęcia w klubie nieprzerwanie od 31 lat prowadzi doświadczony instruktor sportu Karate i Ju Jitsu - shihan Dariusz Winiarski (6 dan - Karate, 5 - Ju Jitsu oraz 2 dan - Kobudo).

Treningi dla młodszych dzieci - poprawiające koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną połączone z treningiem Ashihara Karate i zabawami, odbywają się w poniedziałki i środy o godz.17.20, a dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych w poniedziałki, środy i piątki o godz.18.00. Program szkolenia obejmuje takie sztuki i sporty walki jak: Ashihara Karate, Kick-Boxing, Grappling, Ju Jitsu i Kobudo (nunchaku, tonfa, kij - bo i kalaki).

W każdy piątek prowadzone są specjalne treningi w formule Ashihara-Boxing & Kick-Boxing i MMA.

W roku szkoleniowym 2018/2019 klub planuje organizację wielu szkoleń i zawodów w Darłowie przy współpracy Polską Organizacją Ashihara Karate, Polską Federacją Sztuk Walki i Sportów Obronnych, Polskim Związkiem Ju Jitsu, Urzędem Miasta Darłowo i Centrum Sportowym Herkules. Już pod koniec października planowane jest pierwsze szkolenie i zawody dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod hasłem ,,Ashihara Karate - przeciw uzależnieniom i patologiom społecznym,, oraz start w Pucharze Europy w Sztukach Walki w Żywcu. W listopadzie odbędzie się IX Pomorski Turniej Ashihara Karate oraz egzaminy na stopnie szkoleniowe, a w grudniu VII Mikołajkowy Turniej.         W okresie ferii zimowych klub planuje zorganizować kolejny kurs samoobrony dla mieszkańców Darłowa oraz obóz zimowy. Planowane są także liczne wyjazdy instruktorów i zawodników na szkolenia i zawody w kraju i zagranicą. Więcej informacji o Klubie Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 9/2018

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl