Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Złote Gody państwa Przewodowskich w darłowskim ratuszu

W gabinecie Arkadiusza Klimowicza gospodarza miasta Darłowa 30 lipca 2019 miała miejsce wzruszająca uroczystość „Złotych Godów" państwa  Janiny i Zygmunta Przewodowskich.  W imieniu Prezydenta RP  Andrzeja Dudy, burmistrz Darłowa uhonorował jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Janina Agnieszka z domu Adamiak   urodziła się w  Sławnie  w roku 1949. Po zakończeniu edukacji pani Janeczka wyszła mąż i przez cały czas zajmowała się domem i wychowywaniem dzieci, a następnie wnuków.

Pan Zygmunt urodził się w Jezierzanach  w roku 1947. Po zdobyciu dobrego fachu przez 46 lat pracował, jako brygadzista na budowach. Obecnie jest na zasłużonej emeryturze.  Związek małżeński państwo Przewodowscy zawarli 21 grudnia 1968 roku. Jubilaci przez okres szczęśliwego pożycia małżeńskiego doczekali się trojga dzieci, sześciorga wnucząt i jednego prawnuczka.

Na uroczystość Złotych Godów do ratusza przybyła najbliższa rodzina. Gratulacjom i życzeniom nie było końca. Złote Gody, to jubileusz szczególny. Wspólnie przeżyte 50 lat to dowód na istnienie wierności, miłości, wzajemnego zrozumienia oraz istoty związku małżeńskiego. To wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. Rocznica ślubu to wzruszająca uroczystość. Ożyły wspomnienia, wróciły chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem. Złotym Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia i pociechy z rodziny.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 7/2019

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl