Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Krótko o minionej sesji rady miejskiej

W środę 28 sierpnia na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w darłowskim ratuszu obradowało 13 radnych pod przewodnictwem jej przewodniczącego Czesława Woźniaka.

Na wstępie podjęto uchwałę o przyjęciu „Aktualizacji Projektu założeń do planu zaopatrzenia  w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Miasta Darłowo na lata 2015-2030". Przyjęte opracowanie aktualizuje  i racjonalizuje plan zaopatrzenia Darłowa w energię elektryczną, ciepło i paliwa gazowe, na najbliższe lata.   Plan ten został pozytywnie zaopiniowany przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Rad Osiedli zarządzono ich termin i uchwalono kalendarz wyborczy. Do 17 października 2019 można będzie zgłaszać kandydatów  na członków Rad Osiedli. Natomiast wybory zostaną przeprowadzone  17 listopada br. W następnej uchwale  zaktualizowano okręgi wyborcze o nowopowstałe w międzyczasie  ulice. Kolejna podjęta uchwała dotyczyła stwierdzenia zakończenia działalności Miejskiego Gimnazjum  
im. Stanisława Dulewicza w Darłowie z dniem 31 sierpnia 2019.   
Dalej podjęto uchwałę w sprawie zmian w tegorocznym budżecie Miasta Darłowo.  Zmiana w budżecie umożliwi opracowanie dokumentacji technicznej na termomodernizację budynku przy ul. F. Chopina 6 oraz na budowę w nim gazowej kotłowni.
Podjęto również uchwałę o zmianie wieloletniej prognozy finansowej 
Miasta  Darłowo na lata 2019-2023. Zmiana uwzględniła konieczność  wykonania dokumentacji technicznej  dla ulic Polnej i Portowej i umożliwi rozpoczęcie tych inwestycji w roku przyszłym. Ostania podjęta uchwała dotyczyła określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu Miasta Darłowo za I półrocze.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2019

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl