Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8811634, w grudniu 5582, dziś 1117; on-line: 102

Echo Darłowa

Inauguracja nowego roku szkolnego u Żeromszczaków

W roku szkolnym 2019/2020 w Zespole Szkół im. Stefana  Żeromskiego w Darłowie naukę rozpoczęło ponad 200 uczniów, którzy uczą  się w 12 oddziałach. Do grona pedagogicznego dołączyło pięcioro nowych nauczycieli: j. polskiego, matematyki i fizyki, historii, wiedzy o społeczeństwie, edukacji prawnej.

„Uroczyście ogłaszam rok szkolny 2019/2020 za otwarty" tymi słowami dyrektor Zespołu Szkół  Joanna Witkowska  zainaugurowała nowy rok szkolny. Wcześniej powitała burmistrza Darłowa Arkadiusza Klimowicza, przewodniczącą komisji edukacji, kultury i turystyki w Radzie Miejskiej Krystynę Różańską, rodziców, grono pedagogiczne przybyłych na rozpoczęcie roku szkolnego. Jednocześnie  powitała po wakacyjnej przerwie wszystkich uczniów, w tym szczególnie rozpoczynających naukę w murach Zespołu Szkół im. Stefana Żeromskiego  i przekazała im życzenia jak najlepszych wyników w nauce, sumienności, pracowitości oraz 100% frekwencji, a gronu pedagogicznemu wytrwałości i satysfakcji w pracy z młodzieżą. Uczniowie poznali swoich wychowawców na nowy rok szkolny.

W okresie wakacyjnym w Zespole Szkół zamontowano 4 kolejne tablice multimedialne. W tej chwili szkoła ma aż 8 takich urządzeń i znajdują się w każdej klasie. Jaka to pomoc dla nauczycieli i uczniów wystarczy opinia korzystających. Wyremontowano gabinety do religii i geografii. Oczywiście w tych klasach pojawiły się nowe ławki i krzesła. Szkoła zaopatrzyła się w 14 dodatkowych laptopów, oraz w  ostatniej chwili szkoła zakupiła drukarkę 3D.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 9/2019

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl