Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8783770, w listopadzie 42968, dziś 1303; on-line: 97

Echo Darłowa

Wernisaż pokonkursowej wystawy Darłowo - Ustka w fotografii

W piątek 28 lutego 2020 r.  w „Poczekalni Kultury" w byłym Dworcu Kolejowym w Darłowie  miał miejsce wernisaż pokonkursowej wystawy  Darłowo - Ustka w Fotografii.

Po otwarciu wystawy wręczono laureatom II edycji Konkursu nagrody. Zasadą konkursu skierowanego do wszystkich miłośników fotografii jest koniczność wykonywania fotografii Ustki przez  mieszkańców Darłowa i fotografii Darłowa przez Ustczan. Organizatorami konkursu i prezentacją prac zajmują się na przemian Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Darłowskiej i Towarzystwo Przyjaciół Ustki przy współpracy z Darłowskim Ośrodkiem Kultury im. L. Tyrmanda i Domem Kultury w Ustce. Patronat nad Konkursem objął Arkadiusz Klimowicz - Burmistrz Miasta Darłowo.

Jury Konkursu pierwszą nagrodę w kwocie 900 zł przyznało Waldemarowi Janiszewskiemu z Ustki za zdjęcie zatytułowane „Potop" w Darłowie. Drugą nagrodę w kwocie 700 zł otrzymała fota zatytułowana „Sztorm" wykonana przez Jolantę Bagińską z Ustki. Trzecią nagrodę  w kwocie 500 zł otrzymało zdjęcie  czarnobiałe nadesłane przez Agnieszkę Szołtysik z Ustki   zatytułowane „Darłowskie Bruki". Nagrodę Burmistrza Miasta Darłowa w kwocie 500,00 zł dostała fota zatytułowana „Latarnia" wykonana przez Jolantę Bagińską z Ustki.  W dziale  reportaże przyznano dwie równorzędne nagrody po 500 zł. Przyznano je Danielowi Frączowi z Darłowa za fotoreportaż pt. „Teledysk Tede" wykonany na usteckiej plaży i Elżbiety Moralewicz z Ustki za trzy zdjęciowy fotoreportaż obejmujący: krzyż, park i zamek w Darłowie. Nagrodę dla Elżbiety Moralewicz ufundował Dom Kultury w Ustce, a dla Daniela Frącza Darłowski Dom Kultury im. L. Tyrmanda. Wystawę można oglądać do końca marca 2020 roku.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 2/2020

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl