Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8806311, w grudniu 4776, dziś 311; on-line: 192

Echo Darłowa

Nasz Teatr zadebiutował sztuką On jeden, ich siedem

W poniedziałek 2 marca  2020, niedawno powstały w Darłowie Nasz Teatr na scenie kina „Bajka" zadebiutował sztuką On jeden, ich siedem w reżyserii Jadwigi Zając - Jankowskiej.

Było to prapremiera komedii  autorstwa Jadwigi Zając -Jankowskiej. Spektakl z aktualną tematyką i oryginalnym podejściem do tematu wprowadził widzów w dobry humor dzięki niezwykłemu aktorstwu.

W sztuce na czasie, samotny,  szukający życiowej partnerki przez Internet doznaje niemal samych rozczarowań, w czasie osobistych spotkań z kandydatkami do bliższej znajomości. Jednocześnie poznajemy przeróżne i zaskakujące zachowania kobiet w bezpośrednim kontakcie, konfrontujących swoje wyobrażenia  z realnym kandydatem do wspólnego życia.

W spektaklu, oprócz Jadwigi  Zając - Jankowskiej grającej jedną babć  oglądaliśmy: Mariolę Andrys - Apanaszczyk, Grzegorza Duszyńskiego, Julię Dziemiańczyk,  Magdalenę Gilewską, Katarzynę Krawczyk, Mariolę Rachwalską i Adriannę Stankiewicz.

To była dobra zabawa z dowcipnymi dialogami. Aktorzy emanowali młodzieńczą energią, czarowali subtelnym uśmiechem i ekspresją, a także swoimi walorami. Wszyscy począwszy od grających z werwą, a jednocześnie rywalizujących  dwóch eleganckich babć, które zbudowały  postacie wrażliwych i zatroskanych opiekunek zachęcających wnuczka do ożenku, po maskującą  ciążę badaczki ludzkich zachowań  spisali się wyśmienicie.

Wizyta w darłowskim teatrze na sztuce „On jeden, ich siedem" była niezapomnianym przeżyciem. Wciągające historie,  nowatorskie podejście do spektaklu oraz znani i lubiani aktorzy, stworzyli interesującą spójną całość.

Świetnym pomysłem było zaangażowanie Dariusza Kosa, który w antraktach dał popis świetnego nastrojowego wokalu ze swoją nieodłączną gitarą.

Sztuka i świetnie grający ją amatorzy bardzo dobrze przyjęta została przez widzów o czym świadczyły owacje na stojąco.

To już piąta sztuka teatralna wyreżyserowana w Darłowie przez Jadwigę Zając - Jankowską.  Poprzednie to: „Damy i huzary", „Świętoszek", „Cztery kryminały Agaty Christie" i  „Takie duPeReLe".  Gratulujemy!

Nasz Teatr to jeden z ważnych celów działania  zarejestrowanego w grudniu ubiegłego roku Stowarzyszenia Kult - Art Ziemi Darłowskiej, którego zarząd stanowią: Mariola Czesnowska  - prezes, Dorota Sip  - wiceprezes, Jadwiga Zając - Jankowska  -  sekretarz, Mariola Andrys - Apanaszczyk   - skarbnik.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2020

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl