Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8806255, w grudniu 4776, dziś 311; on-line: 136

Echo Darłowa

Wzbogacono i doposażono darłowską Marinę

Jak się dowiadujemy w referacie integracji europejskiej i inwestycji w Urzędzie Miejskim w Darłowie  niedawno dokonano szeregu zakupów inwestycyjnych związanych z projektem „SOUTH COAST BALTIC ...", w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa systemu zarządzania mariną". Dotyczyły one przede wszystkim wyposażenia budynku będącego również siedzibą Zarządu Portu Morskiego Spółka z o.o. przy ul. J. Conrada 27. W budynku tym, zamontowano (na potrzeby funkcjonowania mariny) urządzenia RTV i AGD, takie jak: pralka, suszarka, monitor interaktywny. Zakupiono i zamontowano defibrylator AED. Należy dodać, że na potrzeby odwiedzających marinę żeglarzy użytkowników zamówiono dwa trójkołowe rowery.

Ponadto w ramach działań promocyjnych obiektu Mariny Jachtowej w Porcie Morskim w Darłowie zlecono zaprojektowanie oraz druk folderu promocyjnego w ilości 7000 egz., wykonanie strony internetowej, a także (na w/w budynku)  zamontowano reklamę świetlną z modułów typu led.

Podmiot zarządzający mariną jachtową jakim jest Zarząd Portu Morskiego Spółka z o.o., został wyposażony w elektroniczny system obsługi mariny pn. „e-Marinas". W ramach systemu zakupiono również zestaw komputerowy wraz z drukarką.

W dalszym czasie planuje się ustawienie na ternie mariny tablicy - plan Marin Darłowo, tablicy witającej żeglarzy od strony wody, zakup małych wózków dla transportu, oraz drabinek (to specjalnie dla starszych żeglarzy).

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2020

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl