Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10241279, w lipcu 39434, dziś 745; on-line: 62

Echo Darłowa

Konferencja szkoleniowa - ADHD: więcej wiesz, więcej możesz

Serdecznie zapraszamy na konferencję "ADHD: więcej wiesz - więcej możesz" , która odbędzie się 30 września 2006 r. w Darłowie w Zespole Szkół Morskich, przy ul. Szpitalnej 1, godz. 11:00-16:00. Konferencja wpisuje się w kampanię społeczną "ADHD - świat to za mało!".
Patronat honorowy: Minister Edukacji Narodowej Roman Giertych, Minister Zdrowia prof. Zbigniew Religa, Krajowy Konsultant ds. Psychiatrii Dzieci i Młodzieży prof. Irena Namysłowska. Patronat medialny: Twoje dziecko, Mamo to ja, Niebieska Linia, TVP2, Program 2, Pytanie na śniadanie. Organizatorzy: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie "NA DZISIAJ" w Darłowie Polskie Towarzystwo ADHD Urząd Gminy w Darłowie Urząd Miasta w Darłowie Starostwo Powiatowe w Sławnie Zespół Szkół Morskich
Więcej informacji: Barbara Liput, tel. 0 502 490 406 Ilona Lelito, tel. 0 693 357 434
Celem konferencji jest przybliżenie szerokim gremiom tematyki ADHD oraz metod radzenia sobie z problemami, z jakimi borykają się osoby nim dotknięte. Tylko fachowa diagnoza oraz wprowadzona na czas terapia mogą zapobiec późniejszym kłopotom w domu rodzinnym, szkole i na podwórku.
W programie m.in. wystąpienia psychologa, pedagoga, neurologa oraz psychiatry z Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego przy Akademii Medycznej w Warszawie i Centrum CBT. Program konferencji: Ilona Letito – Prezes PT ADHD – „Kilka słów o kampanii” Mgr Monika Szaniewska – psycholog z CBT – „O ADHD” Stanisław Bobula – psycholog, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Sophia” dr Jakuba Kołodziejczyka w Krakowie – „Praca z dziećmi z ADHD w jego naturalnym środowisku”. Agnieszka Janiec – pedagog specjalny, logopeda – „Dziecko z ADHD w przedszkolu”. Dr n. Med. Alicja Kubik – specjalista neurologii dziecięcej i pediatrii Uniwersytetu Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu elektroenefalografista kliniczny, neuroterapełta EEG Biofeedback – „Znaczenie EEG Biofeeback w terapii ADHD”. Ewa Ożóg – lekarz specjalista psychiatra dziecięcy – „Leczenie ADHD w naszym regionie”. Mgr Dorota Frąszczak – psycholog – „Diagnozowanie dzieci z ADHD w naszym regionie”. Mgr Beata Piwko – nauczyciel, logopeda, terapeuta – „Wpływ terapii na dzieci z ADHD”.
 


Darłowo, ED 8/2006

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl