Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10709545, w październiku 24740, dziś 931; on-line: 454

Echo Darłowa

CO WIESZ O SWOJEJ NOWEJ SZKOLE ???

W dniu 12 października 2007r. w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych oraz obchody Dnia Nauczyciela.

Uczniowie klas pierwszych  złożyli przysięgę na sztandar szkoły i otrzymali od Pani Dyrektor, Doroty Morawskiej, identyfikatory, które każdy uczeń, bez względu na klasę musi nosić na terenie szkoły.

Ślubowanie zaszczycili swoją obecnością Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie starszych klas           i członkowie Rady Szkoły oraz Rady Rodziców. 

Uroczystość była połączona z częścią " artystyczną" przygotowaną przez uczniów klasy II C i II B LO. Zorganizowali oni konkurs dla pierwszaków, który wygrała klasa I A. Drużyny reprezentujące wszystkie klasy otrzymały za udział w konkursie słodkie nagrody  Pytania dotyczyły życia szkoły i znajomości uczących w niej nauczycieli. Wszyscy doskonale się bawili a prowadzący konkurs uczeń kl. II c Damian Łukaszewski zaskoczył nas swobodą i lekkością w kontakcie z widzami i uczestnikami zabawy. Całą imprezę okrasili wyśpiewanymi i zagranymi przez siebie standardami muzycznymi, uczniowie klasy IIA, nasi wspaniali soliści, Michał Tousty i Marcin Kumosiak.

Nie zapomnieliśmy tez o naszych Kochanych Nauczycielach. Klasa IIB przedstawiła historyczny zarys Święta Komisji Edukacji Narodowej i wręczyła Gronu Pedagogicznemu, zamiast kwiatów, kolorowe aniołki z życzeniami iście "anielskiej cierpliwości".

 

MBB
Darłowo, ED 10/2007

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl