Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Jedna z walk w konkurencji kumite młódzików

VII PUCHAR POMORZA ASHIHARA KARATE

W dniu 18.12.2007 roku w Słupsku odbyły się VII Puchar Pomorza Karate z udziałem zawodników z siedmiu ośrodków Ashihara Karate z Pomorza.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate (POAK) -Sensei Dariusz Winiarski z Darłowa . Po prezentacji startujących zawodników rozpoczęła się rywalizacja , która dostarczyła kibicom dużo emocji. Zawody rozegrano w konkurencji kihon (prosty układ karate) , kata (forma zaawansowana) , sumo-grappling (połączenie zapasów z sumo) i kumite (walki sportowych karate) , w czterech kategoriach wiekowych .Większość pojedynków stała na wysokim poziomie sportowym , a zawodnicy zaprezentowali bardzo dobre przygotowanie kondycyjne i taktyczne . Szczególne emocje towarzyszyły walkom finałowym w konkurencji sumo-grappling i kumite , a licznie zgromadzona publiczność brawami nagradzała udane akcje zawodników . Innymi atrakcjami turnieju były pokazy formy kata i technik na tarczach.

Najlepszym zawodnikiem VII Pucharu Pomorza Ashihara Karate został Piotr Gzieło z Darłowa , a najlepszą zawodniczką Dominika Grylewicz z Bukowa Morskiego. Specjalną nagrodę za waleczność i hart ducha otrzymał Artur Kleban ze Słupska . W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła ekipa Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa przed Bukowem Morskim , Dąbkami i Słupskiem.

 

Maciej Bukowski
ASHIHARA KARATE
Darłowo, ED 12/2007

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl