Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

Echo Darłowa

Od lewej : Katarzyna Majkowska , Dominika Grylewicz i Piotr Gzieło

VII OTWARTY WSZECHSTYLOWY TURNIEJ KARATE W KATA I WALKI NA TARCZACH

W dniu 29 grudnia 2007 r. w Mielnie odbyła się VII Otwarty Wszechstylowy Turniej Karate w Kata i Walki na Tarczach dla dzieci i młodzieży u działem zawodników z Pomorza.

W tym znanym pomorskim turnieju uczestniczyła ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa w składzie: trener ekipy Dariusz Winiarski i zawodnicy: Katarzyna Majkowska, Dominika Grylewicz i Piotr Gzieło.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym , a rywalizacja była wyrównana i zacięta.

Znakomity start , przygotowanie i formę zaprezentowała cała trójka zawodników Ashihara Karate z Darłowa: Dominika Grylweicz w konkurencji kata i walki na tarczach dziewcząt do 8 lat zajęła 1 miejsce, Piotr Gzieło w konkurencji kata i walki na tarczach chłopców do 14 lat zajął 1 miejsce, a Katarzyna Majkowska w konkurencji walki na tarczach dziewcząt do 12 lat zajęła 2 miejsce.

Trzeba także dodać , że Piotr Gzieło został uznany za najlepszego zawodnika turnieju, a ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa zajęła 3 miejsce w kategorii drużynowej.