Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

Echo Darłowa

XII Otwarty Wszechstylowy Turniej Karate – Mielno 31.05.-01.06.2008 r.

W dniach 31 maja i 1 czerwiec br. w Mielnie odbyła się XII Otwarty Wszechstylowy Turniej Karate dla dzieci i młodzieży w konkurencji kata , walki na tarczy i walki sportowej karate w systemie semi - knockdown. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z siedmiu klubów reprezentujących trzy style karate Oyama, Kyokushin i Ashihara.

W tym prestiżowym turnieju uczestniczyła ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa w składzie: trener ekipy Dariusz Winiarski, drugi trener Dominik Gzieło i zawodnicy: Katarzyna Majkowska, Dominika Grylewicz, Daniel Głębocki, Marcin Głębocki, Maciej Ziółkowski, Krzysztof Olszewski i Piotr Gzieło.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a rywalizacja była zacięte i wyrównana.

Znakomity start, przygotowanie i formę zaprezentowała cała ekipa Ashihara Karate z Darłowa.

W konkurencji kata do 10 lat Dominika Grylewicz zajęła 1 miejsce, Daniel Głębocki w kategorii do 8 lat zajął 2 miejsce, a Piotr Gzieło w kategorii do 14 lat także 2 miejsce.

W konkurencji walki na tarczy Piotr Gzieło zdobył 1 miejsce, Daniel Głębocki 2 miejsce, a Katarzyna Majkowska i Marcin Głębocki  3 miejsce w kategorii wiekowej do 12 lat.

W konkurencji walk karate w kategorii wiekowej 14-16 lat do 55 kg  bez konkurencyjny okazał się Piotr Gzieło, który zajął 1 miejsce.

W kategorii drużynowej Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa zajął wysokie 3 miejsce.

Jest to kolejny udany start zawodników Ashihara Karate z Darłowa w tegorocznym sezonie pod kierunkiem znakomitego szkoleniowca Sensei Dariusza Winiarskiego.