Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10589126, w wrześniu 34350, dziś 125; on-line: 149

Echo Darłowa

Kaicho Hoosain Narker i prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate Dariusz Winiarski

PREZYDENT ASHIHARA KARATE INTERNATIONAL W DARŁOWIE I DOBIESŁAWIU - relacja z wizyty 27-28.11.2016 r.

Na zaproszenie Polskiej Organizacji Ashihara Karate i Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie przebywał po raz czwarty w Polsce, a drugi w Darłowie założycieli i prezydent światowej organizacji Ashihara Karate International - kaicho Hoosain Narker 8 dan z Republiki Południowej Afryki.

Kaicho Hoosain Narker - jest znanym i cenionym na świecie promotorem Ashihara Karate i Taekwondo, znawcą kultury japońskiej i dalekiego wschodu, podróżnikiem, autorem kilku książek o sztukach walki i podróżniczych oraz producentem wielu filmów szkoleniowych o Ashihara Karate i Taekwondo. Jest on ponadto honorowym członkiem wielu organizacji sztuk walki na świecie. W dwu dniowym szkoleniu z mistrzem, które odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkół Społecznych w Dobiesławiu i sali Centrum Sportowego Herkules w Darłowie uczestniczyli zawodnicy Ashihara Karate z Pomorza: Szczecina, Słupska, Dąbek, Dobiesławia, Wiekowic, Słowina, Damasłowic i Darłowa. Tematem treningów prowadzonych przez kaicho Hoosain Narkera były techniki i kombinacje Ashihara Karate połączone z zabawami sprawnościowymi mającymi poprawić koordynację ruchową. Wszyscy uczestnicy szkolenia mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z wspaniałym mistrzem i człowiekiem. Gość z Republiki Południowej Afryki podczas pobytu w Darłowie miał także okazję zwiedzać miasto, zamek i muzeum. Zorganizowana została także krótka wycieczka mistrza do Słupska. Na zakończenie intensywnego szkolenia kaicho Hoosain Narker w drodze egzaminu promował kilku zawodników z Darłowa, Dobiesławia i Szczecina na stopnie szkoleniowe kyu.

Na pożegnalny treningu z rąk kaicho Hoosain Narkera wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali pamiątkowy  certyfikat z autografem mistrza oraz międzynarodowe legitymacje Ashihara Karate International.

Cały pobyty mistrza w Darłowie i Dobiesławiu przebiegł bardzo sprawnie pod względem organizacyjnym. Kolejna wizyta kaicho Hoosain Narkera w Polsce i Darłowie planowane jest w 2017 roku. Koszt pobytu mistrza w Polsce został pokryty ze środków Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie i Polskiej Organizacji Ashihara Karate oraz dużej pomocy i wsparciu Zespołu Szkół Społecznych w Dobiesławiu, Pana Pawła Lubner, Tomasza Zielińskiego i tłumacza Pana Waldemara Tałandy. Wizyta mistrza w naszym kraju odbyła się pod patronatem Komisji Stylowej Ashihara Karate - Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych.

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 11/2016

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl