Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10059551, w czerwcu 36210, dziś 497; on-line: 312

Echo Darłowa

Uwaga Kandydaci na muzyków, plastyków i tancerzy!

Darłowski Ośrodek Kultury prowadzi nowy nabór chętnych do nauki tańca, muzyki i plastyki. Poszczególne sekcje DOK –u, zapraszają dzieci i młodzież szkolną do udziału w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka gry na instrumentach klawiszowych takich jak: pianino, keyboard, akordeon wraz z konsultacjami wokalnymi jest prowadzona w środy od 14 do 18 i w soboty od 9 do 15. Zajęcia prowadzi mgr Jan Schwarzlose.
Nauka tańca prowadzona jest w dwóch grupach. Dzieci w wieku od 6 do 11 lat i młodzież od 12 do 18 lat będą mieli osobne zajęcia w środy i czwartki od 16 do 18.
Pracownia plastyczna uczy dzieci i młodzież szkolną nauki rysunku (ołówek, kredka, pastele, węgiel) i malarstwa – (akwarela, tempera, plakatówka, grafika – linoryt, papieroplastyka) we wtorki i czwartki od 16 do 18. Zajęcia odbywają się przy ul. Powstańców Warszawskich za galerią na I piętrze. Zajęcia prowadzi doświadczona pedagog do nauki plastyki. Pracownia muzyczna zaprasza również dzieci w wieku od 5 do 11 lat na zajęcia umuzykalniająco - rytmiczne we wtorki od godz. 1530.
Zapisy przyjmuje sekretariat DOK-u przy ul. Morskiej 56 od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 14. Informacje szczegółowe można otrzymać pod nr telefonu 094- 3142629. Zajęcia są prowadzone w byłym Domu Kultury przy ul. Powstańców Warszawskich 27.
 

L.W.
Darłowo, ED 8/2006

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl