Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10589138, w wrześniu 34350, dziś 125; on-line: 161

Echo Darłowa

Zostań muzykiem, plastykiem lub tancerzem

Z nowym rokiem szkolnym  Darłowski Ośrodek Kultury prowadzi nabór dzieci i młodzieży do bezpłatnej nauki tańca, śpiewu, gry na instrumentach oraz nauki rysunku i sztuk pięknych.  Nauka tańca w tanecznych formacjach odbywać się będzie w trzech grupach wiekowych od 5 do 8 lat, od 9 do 13 lat i osobno dla dziewcząt z gimnazjum i liceum. Spotkanie organizacyjne dla grup młodszych odbędzie  się 10 września w sali DOK-u, przy ul. Morskiej 56 o godz. 1530 i godzinę później dla gimnazjalistek i licealistek w tym samym miejscu.
Pracownia Muzyczna DOK- u również rozpoczyna zapisy na bezpłatną naukę gry na następujących  instrumentach: pianino, instrumenty klawiszowe, akordeon oraz na zajęcia rytmiki w ramach których odbywać się będzie kształcenie głosu i słuchu. Naukę gry na instrumentach będzie prowadził dyplomowany muzyk mgr Jan Schwrzlose. Spotkanie organizacyjne kandydatów na muzyków odbędzie się  w siedzibie DOK-u przy ul. Morskiej 56 (w sali kinowej) 12 września o godz. 16.

Pracownia plastyczna DOK-u  prowadzi nabór dzieci i młodzieży szkolnej pragnących nauczyć się:  rysować, malować, rzeźbić i uprawiać grafikę. Zajęcia plastyczne będzie prowadzić mgr Monika Ferka. Spotkanie organizacyjne  przyszłych plastyków odbędzie się 12 września  o godz. 1630 w siedzibie DOK-u.

 

L.W.
Darłowo, ED 9/2007

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl